11:41
Неділя, 12 Липня 2020

Мовний омбудсмен очікує затвердження Кабміном програми розвитку української мови

724
І загалом розраховує на підтримку уряду.
Мовний омбудсмен очікує затвердження Кабміном програми розвитку української мови
Мовний омбудсмен очікує затвердження Кабміном програми розвитку української мови

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь очікує затвердження Кабінетом міністрів програми розвитку української мови. Про це він сказав в інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Треба, щоб Кабмін допоміг затвердити програму розвитку, опанування української мови. Я вважаю, що це один із ключових документів. Це той документ, який дасть інструментарій, в який спосіб можна буде проводити і роботу з популяризації, і з пояснення основних норм закону про мову, і, звичайно, проводити відповідні дослідження», – сказав Тарас Кремінь.

Він також сподівається на підтримку уряду, тому що офіс Уповноваженого з захисту державної мови перебуває в структурі Кабміну України.

«Запуск інституції, її робота, тісна співпраця і з органами влади, і з відповідними міністерствами, контроль за виконанням. Це одне. А створення умов для опанування і підвищення рівня володіння української мови – це набагато інше», – зазначив Кремінь.

Нагадаємо, 8 липня 2020 року Кабмін призначив Тараса Кременя Уповноваженим із захисту державної мови. Його кандидатуру на цю посаду висунула Уповноважена із захисту прав людини Людмила Денісова. На цій посаді він змінив Тетяну Монахову. Серед причин звільнення вона назвала такі: за шість місяців так і не було створено секретаріат Уповноваженого і вона не отримала жодної зарплати.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
724
Переглядів
Коментарі
КНИГА
13:02 / 12 Липня 2020
Василий Тертый. Криминальная элита Украины.
ПРАВДА
13:01 / 12 Липня 2020
Язык — это прежде всего средство общения, а из него стараются сделать инструмент политических манипуляций, стравливают граждан Украины по языковому признаку («разделяй и властвуй»). А пока внимание простого народа будет приковано к искусственному языковому конфликту, «глубинные» мафиози продолжат давно начатое разграбление государства.
Людмила
11:59 / 12 Липня 2020
А как нам защитить русский язык в Украине? Русскую литературу? Кто спросит нас об этом? Что нам делать, когда у наших детей забирают наш язык?
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду