20:24
П'ятниця, 26 Червня 2020

У Херсонській ОДА пояснили, чому не акредитували низку місцевих ЗМІ на візит Зеленського

1 829
Пояснюють своє рішення поширенням коронавірусу та необхідністю «висвітлити подію із дотриманням стандартів журналістики та журналістської етики».
У Херсонській ОДА пояснили, чому не акредитували низку місцевих ЗМІ на візит Зеленського
У Херсонській ОДА пояснили, чому не акредитували низку місцевих ЗМІ на візит Зеленського

У Херсонській облдержадміністрації пояснили, чому не відкрили акредитацію для місцевих ЗМІ на візит до Херсону президента Володимира Зеленського. Заяву оприлюднено на фейсбук-сторінці ОДА.

«У зв’язку зі збільшенням числа випадків захворювання на COVID-19 та щоденну фіксацію антирекордів інфікувань кількість присутніх представників ЗМІ на заході була обмежена. Ми були вимушені сфокусуватись на медіаканалах, які мають більше поширення та охоплюють більшу аудиторію. Було зроблено акцент на зареєстрованих ЗМІ, тому що це подія високого рівня, яка має бути фахово висвітлена із дотриманням стандартів журналістики та журналістської етики. Через це представники ЗМІ, які не мають акредитації, та, відповідно, редакційного завдання, а також блогери не були запрошені», - зазначили в Херсонській ОДА.

У заході взяли участь низка національних та деякі регіональні представники ЗМІ: «UA: Херсон», ТРК «Твій плюс», ТРК «Херсон плюс», ТРК «ВТВ плюс» та газета «Новий день».

«Також з усіх об’єктів, на яких перебував Глава держави, здійснювалася пряма трансляція на сторінці Офісу Президента. Її також можна було переглянути на сторінці обласної державної адміністрації», - зазначено в заяві.

В ОДА додали, що «і надалі будуть працювати максимально відкрито і неупереджено».

Нагадаємо, що в Херсоні місцеві журналісти та ЗМІ, яких не акредитували на зустріч з президентом Володимиром Зеленським, бойкотують його візит – замість контенту вони публікують порожні сторінки.

Також на початку червня 2020 року в Хмельницькому низку ЗМІ не акредитували висвітлювати візит президента України Володимира Зеленського. У Хмельницькій облдержадміністрації сказали, що на подію акредитували лише представників місцевих каналів, іншим – пообіцяли надати відеоматеріали. На сайті Хмельницької ОДА та Офісу президента не було повідомлень про проведення акредитації. Юрист ІМІ Алі Сафаров тоді розповів, що журналістів дійсно могли би не допустити через карантин, однак більша частина цих обмежень не діє від 22 травня. Крім того, обмеження для журналістів мали би бути встановлені виключно певним розпорядчим документом.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1829
Переглядів
Коментарі
Михайло Думич, Нова Кам'янка, Львівщина
13:13 / 27 Червня 2020
Зверніть увагу, у назві міста змінили деякі букви, аби не було лайки, на Херсон.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду