Канал «УНІАН ТБ» змінює програмну концепцію

Канал «УНІАН ТБ» змінює програмну концепцію

2 Березня 2020
9668
2 Березня 2020
20:44

Канал «УНІАН ТБ» змінює програмну концепцію

9668
Група 1+1 media запустила тестову відкриту версію інформаційно-аналітичного телеканалу «УНІАН ТБ» на супутнику SES Astra 4А.
Канал «УНІАН ТБ» змінює програмну концепцію
Канал «УНІАН ТБ» змінює програмну концепцію

Про це повідомляє пресслужба медіагрупи.

«Звертаємо увагу, що канал "УНІАН ТБ" наразі змінює програмну концепцію та виключає із наповнення розважальні телевізійні продукти, зосереджуючись виключно на інформаційно-аналітичному мовленні, що дозволяє каналу мовити на відкритому супутнику та інформувати глядачів щодо актуальних новин. Це буде відображено у ліцензії каналу найближчим часом», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до 1 березня канал мовив у форматі DVB-S2/MPEG-4. 

Також на супутнику SES Astra 4А з 1 березня розпочав тестове мовлення у незакодованому вигляді канал «1+1 international».

«Телеканал вже доступний для вільного перегляду супутниковими абонентами у форматі MPEG-2/DVB-S. Ці параметри підтримуються усіма тюнерами FTA-прийому, а тому усі супутникові абоненти вже відучора мають змогу вільно приймати сигнал каналу по всій території покриття супутнику, у тому числі й в Криму та Донецькій і Луганській областях», - зазначили в 1+1 media.

Обидва телеканали зайняли місця на транспондері 12 130 МГц, з яких раніше здійснювали мовлення телеканали «Україна» та «НЛО ТБ».

Раніше президент України Володимир Зеленський провів зустріч із представниками чотирьох нійбільш медіагруп, які закодували сигнал своїх телеканалів на супутнику. Сторони домовилися про запуск некодованих міжнародних версій головних каналів, розширення покриття цифровим ефірним телебаченням, запуск соціальних пакетів супутникового ТБ з мінімальною абонплатою.

В «1+1 медіа» зазначили, що міжнародна версія телеканалу «1+1» («1+1 international») та «Інтер» («Інтер+»), вже мовлять на супутнику. Програмну сітку «1+1 international» після проведеної з президентом зустрічі планують переглянути.

Нагадаємо, чотири найбільші медіагрупи – StarLightMedia, «1+1 медіа», «Медіа Група Україна» та «Інтер медіа груп» – закодували сигнал своїх 22 каналів на супутнику в ніч із 28 на 29 січня. Що робити, щоб і надалі дивитись канали українських медіагруп, читайте в матеріалі «Все пропало! Українські канали кодуються на супутнику, що робити?».

21 лютого Верховна Рада підтримала запит народного депутата Миколи Задорожнього до президента України щодо запровадження мораторію на кодування українських каналів на супутнику.

Холдинги «1+1 медіа» та «Медіа Група Україна» публічно виступили проти мораторію та пояснили, чому вважають його недоцільним.

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики обговорює можливість зобов'язати телеканали мати міжнародні версії на супутнику. Нагадаємо, що міжнародні версії своїх каналів на супутнику вже мають медіагрупи «Інтер» («Інтер+») і «1+1» («1+1 International»), а «Медіа Група Україна» має міжнародні версії в зарубіжних ОТТ-сервісах (Ukraine 1/Ukraine 2 і NLO TV 1/NLO TV 2).

«Детектор медіа» зібрав думки експертів, як подолати негативні наслідки кодування телеканалів на супутнику.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9668
Читайте також
02.09.2020 16:49
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
2 968
06.03.2020 13:08
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
9 520
17.02.2020 19:46
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
31 349
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду