13:48
П'ятниця, 3 Січня 2020

Міжнародні канали «Медіа Групи Україна» стали доступні на ізраїльській платформі

1 323
«Медіа Група Україна» уклала контракт на ретрансляцію міжнародних телеканалів Ukraine 1/Ukraine 2 і NLO TV 1/NLO TV 2 з компанією Terra TV – засновником платформи ALTRU на базі ізраїльського телекомунікаційного провайдера НОТ.
Міжнародні канали «Медіа Групи Україна» стали доступні на ізраїльській платформі
Міжнародні канали «Медіа Групи Україна» стали доступні на ізраїльській платформі

Про це повідомляє пресслужба групи.

Офіційний запуск ALTRU відбувся у 2019 році. Платформа використовує технологічне рішення на базі оператора HOT, яке дозволяє на одному ресивері здійснювати трансляцію кабельного та інтернет-телебачення.

Зараз до неї входять 65 ефірних каналів, а також VOD-архів. В Ізраїлі проживає багато українців, тому, на думку медіагрупи, значну увагу команда ALTRU приділяє підбору українських каналів.

«Унікальність платформи і широта нашого контенту – це поєднання успіху для українських абонентів. А розподіл мов, української та російської – 50/50, і можливість вибору звукової доріжки – розширює нашу цільову аудиторію», - зазначив Олександр Ремезовський, директор департаменту дистрибуції платних каналів «Медіа Групи Україна».

За його словами, за півроку існування пакету українських каналів у Ізраїлі група набрала «переконливу кількість абонентів», однак яку саме, він не уточнює.

Юрій Гольдштейн, директор з маркетингу ALTRU, сподівається, що завдяки каналам «Медіа Групи Україна» збільшиться кількість клієнтів платформи.

Ukraine 1/Ukraine 2 – транслюють 800 годин контенту на рік, а NLO TV 1/NLO TV 2 близько 400 годин.

Ukraine 1  представляє українські серіали, художні фільми, документальні, соціальні та інформаційні програми: серіали «Співачка», «Клан ювелірів», «На лінії життя», «Ляля», «Лікар Ковальчук», скріптед-реаліті «Реальна містика», «Агенти справедливості» та ін.

Ukraine 2 – програми та шоу: «Говорить Україна», «Місія: краса», «Свекруха чи невістка», «Найкращий кухар на селі» тощо.

NLO TV 1 – це гумористичні серіали і розважальні програми («Як гартувався стайл», «СуперКопи», «Сишишшоу», «Мамахохотала» тощо).

NLO TV 2 – шоу і передачі з навчальними елементами («Чистоплюї», «Роздовбаї», «Єврочекін» тощо).

Нагадаємо, у липні 2019 року «Медіа Група Україна» уклала контракт з ОТТ оператором Kartina.TV на ретрансляцію міжнародних версій телеканалів «Україна» та НЛО TV – Ukraine 1/Ukraine 2 і NLO TV 1/NLO TV 2.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1323
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду