10:12
Неділя, 10 Листопада 2019

Бородянський: «Вимоги та стандарти новин» в указі Зеленського - це термінологічне непорозуміння

2 060
Влада не планує регулювати стандарти новин, пояснив міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський.
Бородянський: «Вимоги та стандарти новин» в указі Зеленського - це термінологічне непорозуміння
Бородянський: «Вимоги та стандарти новин» в указі Зеленського - це термінологічне непорозуміння

Про це він написав у Facebook.

«Шановні журналісти! Вас правильно стурбувала та обурила наявність в Указі президента слів про встановлення "вимог та стандартів новин". Це термінологічне непорозуміння, яке виникало через помилкове застосування терміну "стандарти новин" в документах МКМС (Міністерства культури, молоді та спорту – ред.). Ми не збирались і не збираємось регулювати стандарти новин. Це право - виключно професійної спільноти», - йдеться в дописі Володимира Бородянського.

Він додав, що влада має намір ввести поняття «небезпечна інформація», «дезінформація», «недостовірна інформація», оскільки це є «дуже важливим в умовах інформаційної війни з РФ та можливим фінансуванням деяких ЗМІ країною агресором».

«Введення визначень характеру інформації, як то новинна, розважальна, гумористична і т.п. разом з можливим обов’язком позначати поширюваний контент відповідно до того виду контенту, до якого відноситься інформація. Це є частиною належного інформування громадян і реалізацією їх права на інформацію», - зазначив міністр.

Нагадаємо, 9 листопада президент України Володимир Зеленський доручив уряду розробити положення щодо «вимог та стандартів новин». Цей законопроєкт має бути винесений на розгляд парламенту до кінця року. У медіаспільності указ президента викликав обурення через те, що влада нібито планує нав'язувати стандарти новин.

~insertother~Читайте також
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2060
Переглядів
Коментарі
антифашист
10:36 / 10 Листопада 2019
Вимоги про стандарти новин від Зеленського то не є термінологічним непорозумінням, то є початком відкритого єврейського фашизму в Україні! Євреї не заспокоються, поки не винищать українську націю і українську державність ! За 28 років українські олігархи, серед яких тільки один неєврей,а то всі євреї, знищили економіку країни, знищили провідні напрямки, - космічну галузь, авіабудування, машинобудування, та що там авіабудування, ГВІЗДКИ У КИТАЇ КУПУЄМО !!! СІМ МІЛЬЙОНІВ УКРАЇНЦІВ працюють за кордоном із-за жидівського НЕОГОЛОДОМОРУ вальцманів-гройсманів-рабиновичів-зеленських ! Тому євреям і потрібне "правильне освітлення новин" , щоб дурити українців, як колись Гебельс дурив німців ! А фашизм є фашизм, хоч німецький, хоч єврейський , суть одна - знищення "неповноцінних народів" вибраною нацією.... Ось євреї і знищують наразі український народ , як і у 1932-33 роках оті кагановичі -хатаєвичі.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду