18:18
Четвер, 30 Серпня 2018

Нацрада перевірить «Радио Вести» через мовні квоти

29 серпня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку дніпровського «Радио Вести» (ТОВ «ТРК “Світ”») щодо дотримання мовних квот.
Нацрада перевірить «Радио Вести» через мовні квоти
Нацрада перевірить «Радио Вести» через мовні квоти

За даними моніторингу Нацради, 18 липня частка ведення програм українською мовою в ефірі радіостанції становила 42,4% на добу замість передбачених законом 55%.

Якщо перевірка підтвердить недотримання мовних квот, радіостанції загрожує штраф у розмірі 5% ліцензійного збору.

Це остання ефірна ліцензія «Радио Вести» - на мовлення в Дніпрі на частоті 107,7 МГц. Ліцензії «Радио Вести» на мовлення в Києві та Харкові не були продовжені Нацрадою у 2017 році.

Нагадаємо, що харківське «Радио Вести» (ТОВ «ТРВК “Мастер”) у 2017 році отримало від Нацради штраф за порушення мовної квоти на суму 39 600 грн, але не сплатило штрафу, і Нацрада стягувала його через суд. Розгляд справи в суді зупинено до розгляду зустрічного позову «Радио Вести» проти Нацради.

Протягом січня — липня 2018 року Нацрада оштрафувала за недотримання квот три радіостанцій: загальнонаціональну радіомережу «П'ятниця» на 327,8 тис. грн, київську радіостанцію «Європа плюс» на 38,7 тис. грн, сєвєродонецьку радіостанцію СТВ на 4,8 тис. грн. Крім цього 11 липня Нацрада призначила позапланові перевірки місцевих радіостанцій «Буковинська хвиля», «А-FM» і місцевого телеканалу СТС щодо дотримання ними пісенних і мовних квот.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
419
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop