16:43
Середа, 27 Грудня 2017

Нацрада рекомендуватиме починати вимкнення аналогового ТБ з Одеської області – Ільяшенко

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення рекомендуватиме Одеську область до першочергового вимкнення ефірного аналогового телебачення та остаточного переходу на цифрове ефірне мовлення. До такого рішення спонукає розвиток цифрового ефірного телебачення на Одещині. Про це повідомив на брифінгу 27 грудня відповідальний секретар Нацради Олександр Ільяшенко.
Нацрада рекомендуватиме починати вимкнення аналогового ТБ з Одеської області – Ільяшенко
Нацрада рекомендуватиме починати вимкнення аналогового ТБ з Одеської області – Ільяшенко

27 грудня Нацрада підбила підсумки конкурсу на 8 місць у регіональному цифровому мультиплексі Концерну РРТ у 22 населених пунктах Одеської області. Крім цього в 9 містах Одеської області працюють чотири загальнонаціональні мультиплекси компанії «Зеонбуд» (загалом 32 телеканали). За словами пана Ільяшенка, заплановано розширення покриття мережі «Зеонбуду» в Одеській області до 16 міст.

«22 міста по Одеькій області – це регіональний мультиплекс. У 9 із цих міст уже працюють загальнонаціональні мультиплекси "Зеонбуду". Сьогодні ми прораховуємо ще додатково 7 міст для "Зеонбуду", тож його мережа охопить загалом 16 міст Одеської області», - сказав пан Ільяшенко.

Крім цього Нацрада розглядає питання про збільшення ємності регіонального мультиплексу Концерну РРТ на Одещині з 8 до 10 телеканалів, що дасть змогу провести додатковий конкурс на ще два місця. І під час цього конкурсу Нацрада хоч ліцензувати мовників окремо по кожному населеному пункту, а не пропонуватиме кожному мовнику одразу всі 22 міста. У такому разі в конкурсі зможуть взяти участь не лише регіональні мовники, а й місцеві.

«Є домовленість з Концерном РРТ про технічне переоснащення обладнання і розширення ємності до 10 телеканалів. І ми будемо виставляти на конкурс окремі міста, а не одразу всі 22 міста», - сказав пан Ільяшенко.

На думку Нацради, Одеська область виявиться найбільш готовою до остаточного переходу з аналогового на цифрове ефірне мовлення. «Ми будемо рекомендувати Одеську область до першочергового вимкнення аналогового телебачення», - резюмував відповідальний секретар Нацради.

Вимкнення аналогового телебачення поки що заплановано урядом на 31 березня 2018 року.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1366
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop