Концерн РРТ запустив одеський мультиплекс

Концерн РРТ запустив одеський мультиплекс

27 Квітня 2018
3788
27 Квітня 2018
13:07

Концерн РРТ запустив одеський мультиплекс

3788
26 квітня Концерн радіомовлення, радіозв’язку і телебачення запустив в експлуатацію одеський регіональний цифровий мультиплекс (мережу ефірного цифрового телебачення стандарту DVB-T/DVB-T2) на 22 передавачах в Одеській області.
Концерн РРТ запустив одеський мультиплекс
Концерн РРТ запустив одеський мультиплекс

Про це повідомляє сайт Концерну РРТ.

У мультиплексі мовлять вісім телеканалів: GTV, А1, «Южная волна», «Думская.TV», Olvia, «Первый городской», «Одеса 1» і «ПлюсПлюс».

Нагадаємо, 27 грудня Нацрада визначила переможців конкурсу на вісім місць у регіональному мультиплексі Концерну РРТ у 22 містах Одеської області, оголошеного 27 вересня. На вісім місць претендували 13 мовників, перемога дісталася одеським кабельним або ефірним аналоговим телеканалам GTV, А1, «Южная волна», «Думская.TV», Olvia, «Первый городской», новоствореній дочірній компанії Прямого каналу «Одеса 1» і супутниково-ефірному дитячому телеканалу групи «1+1 медіа» «ПлюсПлюс». Без місць у мультиплексі залишилися місцеві телеканали БІК, «Бессарабия ТВ», «Здоровье», ще один телеканал групи «1+1 медіа» УНІАН та одеська філія супутниково-ефірного телеканалу «ПравдаТУТ». Через несплату конкурсної гарантії не були допущені до конкурсу одеські телеканали Gnews і «Маяк». Фінал конкурсу завершився скандалом: один із учасників групи підтримки телеканалу «ПравдаТУТ» звинуватив Нацраду в корупції та заявив, що Нацрада розподілила місця в мультиплексі за гроші та за квартири від одеських забудовників (частина телеканалів належить одеським забудовникам).

Оголошення цього конкурсу стало результатом вересневого виїзного засідання Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики до Одеської області. Після цієї поїздки в найкоротші строки знайшлися й частоти (вони колись були частиною мережі МХ-4 цифрового провайдера УЦТМ), й обладнання (Одеський ОРТПЦ, який у 2017 році став Одеською філією Концерну РРТ, давно хотів стати провайдером цифрового телебачення на Одещині, збудував мережу передавачів і подавав до Нацради заяви про видачу йому провайдерської ліцензії, які Нацрада залишала без розгляду). У результаті одеського цифрового конкурсу Одеська область отримала найкраще цифрове покриття в країні та стала одним із регіонів, із якого Нацрада пропонує починати вимикати аналогове телебачення.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3788
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду