19:41
Четвер, 12 Листопада 2020

«Радіо НВ» відповіло на публічний осуд ведучому Сергію Притулі від КЖЕ

3 235
Комісія журналістської етики висловила публічний осуд ведучому програми «Посеред тижня» на «Радіо НВ» Сергію Притулі, який не відреагував на антисемітські заяви гостя в ефірі своєї програми 10 вересня 2020 року.
«Радіо НВ» відповіло на публічний осуд ведучому Сергію Притулі від КЖЕ
«Радіо НВ» відповіло на публічний осуд ведучому Сергію Притулі від КЖЕ

«Радіо НВ» відповіло на публічний осуд ведучому Сергію Притулі від Комісії журналістської етики. Заяву оприлюднено на фейсбук-сторінці радіостанції.

«"Радіо НВ" засуджує будь-які прояви ксенофобії, нетерпимості та дискримінації та завжди пропагує у своєму ефірі толерантність та інклюзивність. Робота у прямому ефірі насправді передбачає те, що будь-хто може висловитися, навіть, якщо ці вислови суперечать світогляду редакції та ведучого програми. Ведучий зреагував на репліки додзвонювача з іронією, маючи на увазі те, що у сучасному світі людина з подібним світоглядом – це недолугий атавізм. Помилка ведучого програми була в тому, що він не поставився до слів дозвонювача достатньо серйозно, незважаючи на те, що думки, які додзвонювач висловив, є образливими та неприпустимими», - вважають на радіостанції.Як сказано у заяві, із ведучим провели бесіду одразу після ефіру, а номер дозвонювача занесли в чорний список.

Нагадаємо, раніше Комісія журналістської етики висловила публічний осуд ведучому програми «Посеред тижня» на «Радіо НВ» Сергію Притулі, який не відреагував на антисемітські заяви гостя в ефірі своєї програми 10 вересня 2020 року.

~insertother~

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3235
Переглядів
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду