10:30
Четвер, 11 Липня 2019

Джеймі Флай стане новим президентом «Радіо Свобода»

З 1 серпня 2019 року Джеймі Флай стане новим президентом і генеральним директором некомерційної медіакорпорації «Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода».
Джеймі Флай стане новим президентом «Радіо Свобода»
Джеймі Флай стане новим президентом «Радіо Свобода»

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«Розуміння Джеймі Флаєм геополітики, його відданість правам людини і широкі контакти у Вашингтоні і по всьому світу зробили його ідеальним кандидатом на посаду голови медіакорпорації. З його допомогою Радіо Свобода продовжить надавати високоякісний контент на всіх платформах у Східній Європі, Центральній Азії, Афганістані, Пакистані й Ірані», – заявив голова правління Агентства США з глобальних медіа Кен Вайнштейн.

Джеймі Флай – фахівець у сфері зовнішньої політики. Він працював у фонді Германа Маршалла в США. Раніше він працював в американському Конгресі, займав різні керівні посади в Раді національної безпеки і Міністерстві оборони США.

Нагадаємо, у серпні 2018 року ЗМІ повідомили, що Томас Кент, попередній президент «Радіо Свобода» залишає посаду. Він пішов з посади очільника медіакорпорації в жовтні 2018 року після дворічної роботи.

Томас Кент до цього багато років працював в інформаційному агентстві Associated Press. Керував Московським бюро AP, відділом міжнародної інформації, займав пост заступника керуючого редактора. Багато в чому завдяки Кенту в AP були проведені редакційні та технічні реформи. Він зіграв головну роль у стратегічному плануванні агентства та розвитку нових мультимедійних служб.

Більше про Томаса Кента читайте в його інтерв'ю для «Детектора медіа».

Фото: «Радіо Свобода»

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
260
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop