11:41
Четвер, 27 Червня 2019

Головреда «Страни» Гужву зняли з розшуку

Генеральна прокуратура України зняла з розшуку головного редактора інтернет-видання «Страна» Ігоря Гужву.
Головреда «Страни» Гужву зняли з розшуку
Головреда «Страни» Гужву зняли з розшуку

Про це речник ГПУ Андрій Лисенко повідомив у коментарі «Детектору медіа».

Розшук Ігоря Гужву припинений рішенням Шевченківського районного суду. За словами речника ГПУ, суд ухвалив відповідне рішення 13 травня.

Як повідомляв «Детектор медіа», 31 січня стало відомо, що головний редактор інтернет-видання «Страна.ua» Ігор Гужва залишив територію України і попросив політичного притулку в Австрії.

6 лютого Шевченківський районний суд Києва дозволив затримання головного редактора видання «Страна.ua» Ігоря Гужви з метою вирішення судом питання про зміну запобіжного заходу із застави на арешт. 

Раніше у Генпрокуратурі заявляли, що готують клопотання до суду про застосування суворішого, аніж застава, запобіжного заходу щодо головного редактора видання «Страна.ua» Ігоря Гужви.

У лютому 2018 року стало відомо, що його оголосили у розшук.

1 жовтня Гужва повідомив, що отримав політичний притулок в Австрії.

3 жовтня 2018 року в Шевченківському районному суд міста Києва відбулося судове засідання з розгляду клопотання прокуратури про зміну запобіжного заходу із застави на тримання під вартою відносно головного редактора інтернет-видання «Страна.ua» Ігоря Гужви, який нещодавно повідомляв про отримання політичного притулку в Австрії. У задоволенні клопотання суд відмовив.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
485
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop