10:38
Вівторок, 13 Лютого 2018

Ігоря Гужву, який «лікується» в Австрії, оголосили в розшук

Головного редактора видання «Страна.ua» Ігоря Гужву, який у січні виїхав до Відня (Австрія), оголосили в розшук. Таке рішення ухвалив Шевченківський районний суд Києва, задовільнивши клопотання прокуратури
Ігоря Гужву, який «лікується» в Австрії, оголосили в розшук
Ігоря Гужву, який «лікується» в Австрії, оголосили в розшук

Про це повідомляє 5 канал.

«Загальний розшук передбачений КПК. Особу, яка ухиляється від слідства, оголошують в розшук. Коли встановлять місцезнаходження, його затримають», – повідомив 5-му каналу прокурор.

Натомість адвокати запевняли, що їхній підзахисний за кордоном лікується й 20 лютого повернеться до України.

«Я вважаю, що це передчасно. І суду були надані всі довідки про те, що нині він лікується. Тому це рішення передчасне», – сказала адвокат Ігоря Гужви Олена Клименко.

Як повідомляв «Детектор медіа», 31 січня стало відомо, що головний редактор інтернет-видання «Страна.ua» Ігор Гужва залишив територію України і попросив політичного притулку в Австрії.

6 лютого Шевченківський районний суд Києва дозволив затримання головного редактора видання «Страна.ua» Ігоря Гужви з метою вирішення судом питання про зміну запобіжного заходу із застави на арешт. 

Раніше у Генпрокуратурі заявляли, що готують клопотання до суду про застосування суворішого, аніж застава, запобіжного заходу щодо головного редактора видання «Страна.ua» Ігоря Гужви.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
293
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop