Олеся Анастасьєва
журналістка, член Громадської ради при Держкіно
14:58
Понеділок, 15 Квітня 2019

Конкурс на оренду кінотеатру «Київ» виграв «Сінема Центр»

2 655
Місячна оренда цілісного «Культурного центру «Кінотеатр Київ», яку сплачуватиме «Сінема Центр», становитиме понад 2 млн грн.
Конкурс на оренду кінотеатру «Київ» виграв «Сінема Центр»
Конкурс на оренду кінотеатру «Київ» виграв «Сінема Центр»

Сьогодні, 15 квітня, в Київській міській державній адміністрації (КМДА) пройшов конкурс на оренду приміщення кінотеатру «Київ». Його виграла компанія «Сінема Центр». 

Передбачено заключення договору строком на 10 років. Місячна оренда (без ПДВ) цілісного «Культурного центру «Кінотеатр Київ», яку сплачуватиме «Сінема Центр», становитиме 2 млн 119 тис. 253 грн. Аукціон стартував з цифри 569 тис. 253 грн.

Один із засновників «Сінема Центр» Борис Фуксман, який був присутній на аукціоні, заявив, що компанія планує відкрити чотири додаткові зали в приміщенні кінотеатру «Київ» (наразі там діє три зали). Коли новий орендар розпочне роботу і скільки триватиме ремонт, пан Фуксман поки що не зазначав.

У 2007 році Борис Фуксман разом із двоюрідним братом Олександром Роднянським та російсько-німецьким бізнесменом Махаелем Шліхтом заснували українську мережу кінотеатрів «Сінема Сіті». 

Наразі мережа складається з трьох кінотеатрів у таких містах: Одеса (ТРЦ «Фонтан Скай») - з 2007 року, Тернопіль (ТРЦ «Подоляни») - з 2010 року, Київ (ТРЦ «Оушен Плаза») - з 2012 року.

Як писав «Детектор медіа», 4 січня 2019 року закінчився термін договору оренди цілісного майнового комплексу кінотеатру, який останні 20 років орендувало ТОВ «Культурний центр "Кінотеатр Київ"». КМДА не планувала продовжувати договір оренди та пропонувала включити кінотеатр «Київ» до мережі комунальних кінотеатрів, а пізніше заявила про конкурс на право оренди будівлі, зазначивши, що переможе в ньому той, хто запропонує найбільшу вартість оренди, стартуватимуть пропозиції від 700 тис. грн на місяць.

Також повідомлялося, що ТОВ «Культурний центр "Кінотеатр Київ"» може працювати в будівлі, доки не знайдуть нових орендарів.

Станом на 15 лютого про наміри взяти кінотеатр в оренду заявили п’ять юридичних осіб: ГО «Фонд "Молодість"», ПрАТ «Мультіплекс-Холдинг», ТОВ «Планета Кіно», ТОВ «Компанія "Таурус-Альянс"» і ТОВ «Сінема-Центр».

Разом із «Сінема-Центр» участь в аукціоні 15 квітня взяли ГО «Фонд "Молодість"», ПрАТ «Мультіплекс-Холдинг», ТОВ «Планета Кіно» та ТОВ «Сантіні Ф’южен».

~insertother~Читайте також
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2655
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду