Конкурс на оренду кінотеатру «Київ» виграв «Сінема Центр»

Конкурс на оренду кінотеатру «Київ» виграв «Сінема Центр»

15 Квітня 2019
3847

Конкурс на оренду кінотеатру «Київ» виграв «Сінема Центр»

Олеся Анастасьєва
журналістка
3847
Місячна оренда цілісного «Культурного центру «Кінотеатр Київ», яку сплачуватиме «Сінема Центр», становитиме понад 2 млн грн.
Конкурс на оренду кінотеатру «Київ» виграв «Сінема Центр»
Конкурс на оренду кінотеатру «Київ» виграв «Сінема Центр»

Сьогодні, 15 квітня, в Київській міській державній адміністрації (КМДА) пройшов конкурс на оренду приміщення кінотеатру «Київ». Його виграла компанія «Сінема Центр». 

Передбачено заключення договору строком на 10 років. Місячна оренда (без ПДВ) цілісного «Культурного центру «Кінотеатр Київ», яку сплачуватиме «Сінема Центр», становитиме 2 млн 119 тис. 253 грн. Аукціон стартував з цифри 569 тис. 253 грн.

Один із засновників «Сінема Центр» Борис Фуксман, який був присутній на аукціоні, заявив, що компанія планує відкрити чотири додаткові зали в приміщенні кінотеатру «Київ» (наразі там діє три зали). Коли новий орендар розпочне роботу і скільки триватиме ремонт, пан Фуксман поки що не зазначав.

У 2007 році Борис Фуксман разом із двоюрідним братом Олександром Роднянським та російсько-німецьким бізнесменом Махаелем Шліхтом заснували українську мережу кінотеатрів «Сінема Сіті». 

Наразі мережа складається з трьох кінотеатрів у таких містах: Одеса (ТРЦ «Фонтан Скай») - з 2007 року, Тернопіль (ТРЦ «Подоляни») - з 2010 року, Київ (ТРЦ «Оушен Плаза») - з 2012 року.

Як писав «Детектор медіа», 4 січня 2019 року закінчився термін договору оренди цілісного майнового комплексу кінотеатру, який останні 20 років орендувало ТОВ «Культурний центр "Кінотеатр Київ"». КМДА не планувала продовжувати договір оренди та пропонувала включити кінотеатр «Київ» до мережі комунальних кінотеатрів, а пізніше заявила про конкурс на право оренди будівлі, зазначивши, що переможе в ньому той, хто запропонує найбільшу вартість оренди, стартуватимуть пропозиції від 700 тис. грн на місяць.

Також повідомлялося, що ТОВ «Культурний центр "Кінотеатр Київ"» може працювати в будівлі, доки не знайдуть нових орендарів.

Станом на 15 лютого про наміри взяти кінотеатр в оренду заявили п’ять юридичних осіб: ГО «Фонд "Молодість"», ПрАТ «Мультіплекс-Холдинг», ТОВ «Планета Кіно», ТОВ «Компанія "Таурус-Альянс"» і ТОВ «Сінема-Центр».

Разом із «Сінема-Центр» участь в аукціоні 15 квітня взяли ГО «Фонд "Молодість"», ПрАТ «Мультіплекс-Холдинг», ТОВ «Планета Кіно» та ТОВ «Сантіні Ф’южен».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3847
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду