20:30
П'ятниця, 15 Лютого 2019

Намір взяти в оренду будівлю кінотеатру «Київ» висловили 5 юридичних осіб - КМДА

Департамент комунальної власності м. Києва отримав 5 звернень від юридичних осіб щодо наміру взяти в орендне користування будівлю кінотеатру «Київ».
Намір взяти в оренду будівлю кінотеатру «Київ» висловили 5 юридичних осіб - КМДА
Намір взяти в оренду будівлю кінотеатру «Київ» висловили 5 юридичних осіб - КМДА

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак, передає прес-служба КМДА.

Зазначається, що 15 лютого департамент оголосив про намір передати в оренду будівлю кінотеатру «Київ». У попередніх умовах до конкурсу йдеться про збереження фестивального профілю культурного закладу. Наразі отримано 5 звернень від юридичних осіб.

«Про намір заявили ГО "Фонд "Молодість", ПрАТ "Мультіплекс-Холдинг", ТОВ "Планета Кіно", ТОВ "Компанія "Таурус-Альянс" та ТОВ "Сінема-Центр". Департамент видав доручення першому заявнику на проведення оцінки будівлі кінотеатру і 4 лютого затвердив висновок про вартість», – розповів Володимир Слончак.

За його словами, вартість будівлі становить 170 775 900,0 грн (без ПДВ). Враховуючи тип використання будівлі – організація кінопоказів, стартова орендна плата – 569 253,00 грн (без ПДВ).

Строк оренди становить 10 років.

До 1 березня включно Департамент комунальної власності м. Києва буде приймати заяви від потенційних орендарів із підтвердженням сплати першої частини авансової орендної плати (1 138 506,0 грн).

Як писав «Детектор медіа», 4 січня 2019 року закінчився термін договору оренди цілісного майнового комплексу кінотеатру, який останні 20 років орендувало ТОВ «Культурний центр "Кінотеатр Київ"». КМДА не планувала продовжувати договір оренди та пропонувала включити кінотеатр «Київ» до мережі комунальних кінотеатрів, а пізніше заявила про конкурс на право оренди будівлі, зазначивши, що переможе в ньому той, хто запропонує найбільшу вартість оренди, стартуватимуть пропозиції від 700 тис. грн на місяць. 

ТОВ «Культурний центр "Кінотеатр Київ"» може працювати в будівлі, доки не знайдуть нових орендарів.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
522
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop