Посібник «ЗМІ та вибори. Саморегуляція, безпека, закони»

Посібник «ЗМІ та вибори. Саморегуляція, безпека, закони»

16 Жовтня 2018
7431

Посібник «ЗМІ та вибори. Саморегуляція, безпека, закони»

7431
Громадські організації «Детектор медіа» та «Інститут масової інформації» (ІМІ) випустили посібник «ЗМІ та вибори. Саморегуляція, безпека, закони».
Посібник «ЗМІ та вибори. Саморегуляція, безпека, закони»
Посібник «ЗМІ та вибори. Саморегуляція, безпека, закони»

ЗАВАНТАЖИТИ ЕЛЕКТРОННУ ВЕРСІЮ ПОСІБНИКА МОЖНА ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Авторами посібника стали медіатренер Ігор Куляс, медіаюрист Роман Головенко та медіаекспертка Ірина Земляна за загальною редакцією голови ГО «Детектор медіа» Наталії Лигачової та виконавчої директорки ГО «Інститут масової інформації» Оксани Романюк.

Посібник містить практичні і специфічні питання, які ставить перед журналістом передвиборча тематика з точки зору дотримання стандартів професії (попри те, що стандарти є універсальними, незалежно від тематики, що її висвітлює журналіст). Автори розглядають всі основні планові події виборчого процесу – як президентського, так і парламентського, а також події непланові, але цілком імовірні.

Крім того, у посібнику є поради, на що варто звертати увагу для того, щоб матеріали про вибори залишалися справжньою журналістикою, а не свідомою чи несвідомою агітацією «за» чи «проти» когось із кандидатів, і не містили маніпуляцій. Окремий розділ видання присвячено рекомендаціям з безпеки журналіста: від поведінки у натовпі до того, як уникнути електронного стеження.

Видання спрямоване як на журналістів із досвідом роботи, так і на початківців.

Для того, щоб отримати безкоштовний друкований примірник посібника для вашого ЗМІ, потрібно надіслати листа про це на електронну пошту zelin.tk@gmail.com  для пані Юлії Зелінської.

Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки підтримці міжнародної організації Internews Network.

Фото: Надія Федорова

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7431
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду