12:31
Вівторок, 16 Жовтня 2018

Посібник «ЗМІ та вибори. Саморегуляція, безпека, закони»

6 678
Громадські організації «Детектор медіа» та «Інститут масової інформації» (ІМІ) випустили посібник «ЗМІ та вибори. Саморегуляція, безпека, закони».
Посібник «ЗМІ та вибори. Саморегуляція, безпека, закони»
Посібник «ЗМІ та вибори. Саморегуляція, безпека, закони»

ЗАВАНТАЖИТИ ЕЛЕКТРОННУ ВЕРСІЮ ПОСІБНИКА МОЖНА ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Авторами посібника стали медіатренер Ігор Куляс, медіаюрист Роман Головенко та медіаекспертка Ірина Земляна за загальною редакцією голови ГО «Детектор медіа» Наталії Лигачової та виконавчої директорки ГО «Інститут масової інформації» Оксани Романюк.

Посібник містить практичні і специфічні питання, які ставить перед журналістом передвиборча тематика з точки зору дотримання стандартів професії (попри те, що стандарти є універсальними, незалежно від тематики, що її висвітлює журналіст). Автори розглядають всі основні планові події виборчого процесу – як президентського, так і парламентського, а також події непланові, але цілком імовірні.

Крім того, у посібнику є поради, на що варто звертати увагу для того, щоб матеріали про вибори залишалися справжньою журналістикою, а не свідомою чи несвідомою агітацією «за» чи «проти» когось із кандидатів, і не містили маніпуляцій. Окремий розділ видання присвячено рекомендаціям з безпеки журналіста: від поведінки у натовпі до того, як уникнути електронного стеження.

Видання спрямоване як на журналістів із досвідом роботи, так і на початківців.

Для того, щоб отримати безкоштовний друкований примірник посібника для вашого ЗМІ, потрібно надіслати листа про це на електронну пошту zelin.tk@gmail.com  для пані Юлії Зелінської.

Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки підтримці міжнародної організації Internews Network.

~insertother~

Фото: Надія ФедороваЧитайте також
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6678
Переглядів
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду