Дмитро Царенко йде з Нового каналу

31 Серпня 2012
11827
31 Серпня 2012
17:29

Дмитро Царенко йде з Нового каналу

11827
Його замінить Лариса Панченко
Дмитро Царенко йде з Нового каналу

З 1 вересня Дмитро Царенко залишає посаду виконавчого директора департаменту власного виробництва Нового каналу. Про це повідомила прес-служба каналу.

 

З 1 вересня виконувачем обов'язків виконавчого директора департаменту власного виробництва Нового каналу призначено Ларису Панченко, яка раніше обіймала посаду адміністративного продюсера Нового каналу.

 

 

 Лариса Панченко

 

«Я прийшов у телебачення з власного бізнесу і повертаюся у власний бізнес. Дозріло багато творчих ідей. Настав час їх реалізувати», - пояснив Дмитро Царенко (до приходу на телебачення, він займався медіаменеджементом: був кризовим менеджером Comedy Club Ua, продюсером скетч-шоу «Файна Юкрайна»).

 

Дмитро Царенко прийшов на Новий канал у січні 2009 року і став керівником ранкового шоу «Підйом». 7 листопада 2011 року він був призначений головним продюсером каналу. У червні цього року обійняв посаду виконавчого директора департаменту власного виробництва, тоді ж головним продюсером Нового каналу став Сергій Матвієнко. Ці зміни відбулися після того, як до керівництва каналом приступив Володимир Локотко.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
11827
Читайте також
25.01.2012 17:03
Анастасия Билякова-Бельская, для «Детектор медіа»
16 290
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду