detector.media
31.08.2012 17:29
Дмитро Царенко йде з Нового каналу
Дмитро Царенко йде з Нового каналу
Його замінить Лариса Панченко

З 1 вересня Дмитро Царенко залишає посаду виконавчого директора департаменту власного виробництва Нового каналу. Про це повідомила прес-служба каналу.

 

З 1 вересня виконувачем обов'язків виконавчого директора департаменту власного виробництва Нового каналу призначено Ларису Панченко, яка раніше обіймала посаду адміністративного продюсера Нового каналу.

 

 

 Лариса Панченко

 

«Я прийшов у телебачення з власного бізнесу і повертаюся у власний бізнес. Дозріло багато творчих ідей. Настав час їх реалізувати», - пояснив Дмитро Царенко (до приходу на телебачення, він займався медіаменеджементом: був кризовим менеджером Comedy Club Ua, продюсером скетч-шоу «Файна Юкрайна»).

 

Дмитро Царенко прийшов на Новий канал у січні 2009 року і став керівником ранкового шоу «Підйом». 7 листопада 2011 року він був призначений головним продюсером каналу. У червні цього року обійняв посаду виконавчого директора департаменту власного виробництва, тоді ж головним продюсером Нового каналу став Сергій Матвієнко. Ці зміни відбулися після того, як до керівництва каналом приступив Володимир Локотко.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY