Після виходу фільму Усова тюремники звертаються до в’язнів Лук’янівки на «Ви»

22 Квітня 2012
6606
22 Квітня 2012
14:11

Після виходу фільму Усова тюремники звертаються до в’язнів Лук’янівки на «Ви»

6606
А позапланові обшуки, за словами журналіста, припинилися
Після виходу фільму Усова тюремники звертаються до в’язнів Лук’янівки на «Ви»
Автор фільму «Лук'янівка. Тюрма №1», журналіст програми розслідувань «Знак оклику» Костянтин Усов розповів про зміни у СІЗО після трансляції стрічки в ефірі ТВі.

 
«Останні новини з Лук'янівки: позапланові обшуки позаду. Центральний апарат Пенітенціарної служби скромно ходить по камерах, виявляє порушення умов тримання і вживає заходів.  Уперше за 20 років роботи українські тюремники почали звертатися до в'язнів на "Ви". Так, комусь це може здатись дрібницею. Але насправді це і є переломний момент», - зазначив Костянтин Усов на своїй сторінці у Facebook.
 
 
Нагадаємо, у спецпроекті «Лук'янівка. Тюрма №1» було показано побут в'язнів Київського СІЗО № 13, більше відомого як Лук'янівська в'язниця. До 45-хвилинного фільму увйшли реальні історії арештантів і тюремників, короткі відеоролики, записані прихованими камерами всередині СІЗО.
 
 
Фільм мав суспільний резонанс і спричинив дискусії у журналістському середовищі. Окремі блогери звинуватили Усова в тому, що він скористався довірою героїв свого фільму і ускладнив умови їхнього перебування у СІЗО. Сам журналіст запевнив, що продовжує ще ретельніше слідкувати за ситуацією в ізоляторі.
 
Одним із результатів розслідуваня стало те, що прокуратура міста Києва провела перевірку та 12 квітня порушила кримінальну справу за фактом службової недбалості посадових осіб Київського слідчого ізолятора. Перед тим, 10 квітня, було відсторонено виконувача обов'язків начальника СІЗО Євгена Домбровського. 
 
 
Кабінет Міністрів виділив Державній пенітенціарній службі 1,5 млн гривень для будівництва, реконструкції та капітального ремонту будівель і споруд Київського слідчого ізолятора. 
 

«Детектор медіа» 
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6606
Читайте також
14.04.2012 10:52
В’ячеслав Шевчук, «Дзеркало тижня. Україна»
27 426
05.04.2012 16:03
Андрій Кокотюха
для «Детектор медіа»
40 281
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
user
4595 дн. тому
Костянтину Усова здоров"я та наснаги в майбутньому !!!
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду