Незабаром буде запущено сайт www.digitaltv.net.ua, присвячений переходу на цифрове мовлення
Телевізійна індустрія вже почала процес переходу на цифрове мовлення. Перший Міжнародний Форум «Цифрове мовлення в Україні», присвячений переходу на цифровий формат мовлення в України, зібрав понад 100 учасників, які обговорили такі теми:
Державне регулювання запровадження цифрового мовлення в Україні;
Цифрове мовлення – технічні аспекти;
Телевізійний ринок в умовах цифрового мовлення.
«Безумовно для учасників форуму було важливо почути думки всіх зацікавлених сторін про впровадження в Україні цифрового мовлення. Унікальність події полягала в тому, що були залучені спеціалісти та експерти з державних та недержавних органів та організацій, закордонні експерти, що дало можливість познайомитись з досвідом інших країн та порівняти з ситуацією в країні. Сподіваюсь, що наступного року Форум буде ще цікавішим. А до того часу НАМ планує провести декілька заходів присвячених питанню переходу на цифрові технології регіональних компаній. Наше завдання – зберегти місцевих мовників в нових умовах», - прокоментувала Катерина М’ясникова, виконавчий директор НАМ.
Надалі ІТК та НАМ продовжуватимуть тримати руку на пульсі процесу.
«У нас багато планів на листопад, - буде створена спеціальна робоча група по безболісному переходу каналів – членів ІТК на цифрове мовлення, також скоро почне працювати спеціально розроблений сайт www.digitaltv.net.ua, який дасть відповіді на всі запитання щодо «цифри», а вже через рік ми зберемо нову хвилю питань і обговоримо на другому Форумі з цифрового мовлення», - зазначила Катерина Котенко, виконавчий директор ІТК.
Для учасників форуму організатори підготують і надішлють повну версію доповідей та презентацій учасників Форуму.
Генеральним спонсором проведення Першого Міжнародного Форуму «Цифрове мовлення в Україні» стала компанія «Торсат».
Форум відбувся за підтримки Міжнародного фонду Відродження та агентства США з міжнародного розвитку в межах проекту Відкритого фонду для ЗМІ. «Детектор медіа» здійснювала медіа-підтримку.
Висловлюємо подяку всім партнерам Форуму, та сподіваємось на їх подальшу підтримку.
Додаткова інформація:
Індустріальний телевізійний комітет (ІТК) – це галузева асоціація, що представляє інтереси телевізійного ринку України. ІТК об’єднує найбільш рейтингові телеканали країни: Інтер, 1+1, ICTV, СТБ, Новий, М1, ТЕТ, канал «Україна», НТН, ТОНІС, Мегаспорт. Сукупно це більше 73% національної глядацької уваги (за даними піплметричної панелі GfK-USM на серпень 2006 року). Крім того, членами асоціації є рекламні агенції Publicis Groupe Media (в минулому DMD&B/Starcom MediaVest Group), Provid/BBDO, Іnіtіatіve medіa та FCB MA, а також великі рекламодавці – представництва компаній Coca-Cola, Unilever та Procter&Gamble в Україні. Місія ІТК – сприяти розвитку українського телебачення. Мета ІТК – захист інтересів членів асоціації, забезпечення саморегулювання галузі, створення оптимальних умов для професійної діяльності.
Незалежна Асоціація Телерадіомовників (НАМ) – найбільше в Україні об’єднання електронних засобів масової інформації. НАМ було засновано 2000 року з метою захисту інтересів національних телерадіомовників і сприяння розвитку телерадіомовного простору. Членами Нам на сьогодні є більшість загальнонаціональних радіомереж України та біля 100 регіональних теле- та радіокомпаній.
Метою діяльності організації є - об’єднання електронних ЗМІ України задля створення цивілізованого ринку телерадіомовлення та його розвитку шляхом просування та захисту їх корпоративних інтересів та створення спільної системи якісного сервісу.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ