Про що говорили в етері спільного телемарафону 25 липня 2023 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 25 липня 2023 року

27 Липня 2023
813

Про що говорили в етері спільного телемарафону 25 липня 2023 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
813
Корупція у військкоматах та відновлення України.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 25 липня 2023 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 25 липня 2023 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: ICTV/СТБ, «Інтер», «Ми — Україна», Суспільне.

Блоків «Ради» та «1+1» цієї доби в національному етері не було.

У нічному блоці марафону працювала команда телеканалів ICTV та СТБ, повторювали етер попередньої доби. Зокрема, декілька разів показали підсумковий випуск новин, а також частину гостьової студії, у якій говорили із заступником голови Фонду державного майна Олександром Федоришиним та радником керівника Офісу президента Михайлом Подоляком. Зазначимо, що плашка «повтор» була на екрані лише під час новинних випусків.

У блоці «Інтера» про українську компанію гуманітарного розмінування «International Demining Group» говорили з її засновником Русланом Пятковським. Він розповів, що компанію було засновано у 2015 році саперами-ветеранами АТО, а її спеціалісти вже працювали у Нагорному Карабасі та в Афганістані. Також, за його словами, половина складу компанії наразі служить у лавах ЗСУ, а інша половина вже займається гуманітарним розмінуванням.

Речниця «Державного бюро розслідувань» Тетяна Сапьян коментувала справу екскерівника Одеського регіонального центру комплектування та соціальної підтримки (колишнього військкомату, — авт.) Євгена Борисова, якого підозрюють у хабарництві. Вона розповіла, що наразі у слідства є достатньо доказів, аби перейди до допитів Борисова та обрати запобіжний захід. Крім того, з нею говорили про схеми, які працюють у різних центрах комплектування. Цю ж тему з гостею обговорювали у блоці «Ми — Україна».

Про майбутній візит до Одеси місії ЮНЕСКО у гостьовій студії «Ми — Україна» говорили із заступницею міністра культури та інформаційної політики Катериною Чуєвою. Вона сказала, що у воєнний час пошкодження об’єктів культурної спадщини визнається воєнним злочином, особливо коли території таких об’єктів помарковані.

Нардеп Олексій Леонов («Слуга народу») розмірковував про роботу зернового коридору та підтримку України міжнародними партнерами. Далі про відновлення та державну допомогу говорили з народною депутаткою Оленою Шуляк («Слуга народу»).

У блоці Суспільного з радником керівника Офісу президента Михайлом Подоляком говорили про міжнародну політику та комунікацію з  партнерами.


У підсумковому випуску новин з журналісткою «Радіо Свобода» Ольгою Івлєвою говорили про розслідування редакції про зв’язки народного депутата Олександра Пономарьова («ОПЗЖ») зі спецслужбами Росії.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
813
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду