Про що говорили в етері спільного телемарафону 18 жовтня

Про що говорили в етері спільного телемарафону 18 жовтня

19 Жовтня 2022
1279

Про що говорили в етері спільного телемарафону 18 жовтня

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
1279
Енергетична безпека, Юлія Тимошенко та зростання цін.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 18 жовтня
Про що говорили в етері спільного телемарафону 18 жовтня

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Рада», Суспільне, ICTV/СТБ, «Інтер».

Блоку «1+1» цієї доби в національному етері не було.

Блок «Ради» поділився на два формати. Було організовано онлайн- та офлайн-гостьові студії. Говорили про міжнародну політику, удари дронами по Україні, ціни та гуманітарну ситуацію.

До обговорення зростання цін та стану української економіки долучили заступника голови ради Національного банку України Василя Фурмана, економічного експерта Олексія Куща, голову «Асоціації експертів зі сталого розвитку» Аліну Соколенко та нардепа, члена комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Олексія Устенка.

Про ситуацію в енергетичній сфері говорили із нардепом Олегом Дундою, радником керівника «Асоціації міст України» Іваном Фурсенком та радником голови правління НАК «Нафтогаз» Олексієм Рябчиним.

Говорили і з політкоментатором Володимиром Фесенком. Він висловив думку, що якщо зараз йти на визнання Росії державою-спонсором тероризму, то мало б потягнути за собою санкції, проте санкції вже діють. За його словами, таке визнання важливе з міркувань майбутнього притягнення лідерів російського режиму до відповідальності. Крім того, за його словами, США зволікає з цим кроком, бо домовляється про звільнення з полону громадян Америки.

Загалом цього дня до гостьової студії «Ради» долучились 22 спікери.

Ситуацію з українською енергетикою у блоці Суспільного обговорили із заступником керівника Офісу президента Кирилом Тимошенком. Він сказав, що критична ситуація зараз по всій країні, оскільки один регіон залежить від іншого, тому всій країні варто готуватись до відключення електро-, водо- та теплопостачання.

Про ворожі удари по Україні говорили з радником міністра внутрішніх справ Вадимом Денисенком.

Також повторили інтерв’ю з головою правління «Центру протидії корупції» Віталієм Шабуніним, яке вже не раз було в ефірі.

У блоці ICTV/СТБ говорили з народною депутаткою Юлією Тимошенко. Вона закликала посилювати протиповітряну оборону та заощаджувати бюджетні гроші на оплаті зовнішніх боргів. Також вона сказала, що треба переходити до перемовин із ключовими світовими гравцями, аби зупинити війну. Як і завжди, включення Тимошенко більше схоже на політичну рекламу, ніж на змістовну розмову.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1279
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду