Про що говорили в етері спільного телемарафону 13 вересня

Про що говорили в етері спільного телемарафону 13 вересня

14 Вересня 2022
643

Про що говорили в етері спільного телемарафону 13 вересня

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
643
Гуманітарна концепція Росії, конфлікт у Карабаху та протидія російській пропаганді.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 13 вересня
Про що говорили в етері спільного телемарафону 13 вересня

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Рада», Суспільне, ICTV/СТБ, «Інтер».

Блоку «1+1» цієї доби в національному етері не було.

Нічний блок «Ради» почали з обговорення загострення конфлікту на території Нагірного Карабаху. Про це говорили з керівником Центру військово-правових досліджень Олександром Мусієнком, експертом з міжнародних питань Богданом Ференсом, військовим експертом Дмитром Громаковим та політкоментатором Олексієм Буряченком.

Офлайн-студію «Ради» розділили на чотири частини. Говорили про опалювальний сезон, економіку та відновлення України, міжнародну підтримку та військову допомогу.

Серед регулярних гостей каналу у різних блоках були: політкоментатори Валентин Гладких, Ігор Петренко, Петро Олещук, експерт з міжнародної економіки Іван Ус, посол України в Хорватії (2010-2017) Олександр Левченко, керівник Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан та нардепи від «Слуги народу» Олексій Устенко і Марія Мезенцева.

Двічі протягом дня, у блоках Суспільного та ICTV/СТБ, включали директора Центру Близькосхідних досліджень Ігоря Семиволоса. Говорили про загострення конфлікту на території Нагірного Карабаху.

Перші дві з половиною години блоку ICTV/СТБ складались із новинних сюжетів та не мали гостьової студії.

З міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченоком говорили про російську пропаганду. Він сказав, що пропагандисти роками привчались працювати з «темниками», тому не змогли імпровізувати та вигадати швидку реакцію на контрнаступ нашої армії на Харківщині. Також він сказав, що важливо на звільнених територіях відновлювати мовлення українських каналів та доносити до мешканців українську позицію.

Крім Ткаченка з представників уряду у блоці ICTV/СТБ також були міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець та міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов. А з радників міністрів говорили з радником міністра внутрішніх справ Вадимом Денисенком та радником міністра аграрної політики Маркіяном Дмитрасевичем.

З істориком Сергієм Громенком говорили про нову «Концепцію гуманітарної політики Російської Федерації за кордоном». Він сказав, що внаслідок затвердження цього документа в теперішніх умовах для України та світу нічого не зміниться.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
643
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду