Партнером «Укртелекому» щодо «Інтерактивного телебачення» став Megogo
«Укртелеком» знову надаватиме послуги «Інтерактивне телебачення» своїм абонентам. Новим партнером компанії став медіасервіс Megogo. Про це повідомив у фейсбуку Михайло Шуранов, PR-директор «Укртелекому».
З 2 серпня компанія почала надавати доступ колишнім абонентам «Інтерактивного ТБ» до Megogo. Переключення абонентів триватиме протягом кількох днів.
«Клієнти отримають персональні смс-повідомлення, після чого їх буде автоматично підключено до тарифного плану "Легкий". Технічним фахівцям "Укртелекому" та Megogo вдалося забезпечити автоматичне завантаження Megogo в існуючі абонентські ТБ-приставки. Якщо у клієнта інший пристрій, то треба завантажити застосунок Megogo та ввести логін/пароль, які "Укртелеком" направить у персональному смс-повідомленні», – пояснив Шуранов.
Для абонентів сервіс буде безкоштовним до 20 серпня 2022 року. Після цієї дати вартість пакету складатиме 99 грн.
Нагадаємо, 22 липня з 23:00 завершила свою роботу платформа Oll.tv. Компанія «Укртелеком» повідомила, що вимушена припинити надання послуги «Інтерактивне телебачення», яка технологічно базується на Oll.tv («Інтерактивне TV» та «TV Бізнес»).
Раніше, 11 липня, Рінат Ахметов повідомив, що його інвестиційна компанія SCM виходить з медійного бізнесу.
Тоді Ахметов уточнив, що «Медіа Група Україна» відмовиться на користь держави від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій каналів і від ліцензій друкованих медіа в Україні, а також припинить діяльність онлайн-медіа МГУ.
Ахметов зазначив, що таке рішення є вимушеним: воно продиктовано антиолігархічним законом, який набирає чинності.
Медіахолдинг «Медіа Група Україна» об'єднує канали «Україна», «Україна 24», «Футбол 1/2/3», НЛО TV, мультимедійну платформу «Сьогодні», «Новинну Групу Україна» та інші. У березні Forbes повідомив, що Ахметов з початку повномасштабної війни втратив $9,5 млрд, однак зберіг першу сходинку у рейтингу найбагатших українців. Його статки оцінювали у $4,2 млрд.
До початку повномасштабної війни, яку розв'язала Росія, Forbes оцінював «Медіа Групу Україна» в $200 млн. Виторг медіагрупи в 2021 році – 467 мільйонів гривень, консолідований збиток – 936 мільйонів гривень.
За інформацією джерел «Детектора медіа», для багатьох навіть у менеджменті медіахолдингу рішення Ахметова стало несподіванкою.
12 липня SCM офіційно оголосила, що розпочинає процедури припинення випуску друкованих ЗМІ та анулювання ліцензій «Медіа Групи Україна». Йшлося про всі державні ліцензії на мовлення та на провайдера програмної послуги, які були МГУ отримала від держави. Всі активи МГУ залишилися в її власності.
21 липня Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення анулювала ліцензії телеканалів медіагрупи Ріната Ахметова.