15:37
Понеділок, 22 Лютого 2021

Телефільм про окупований Донбас підвищив показники СТБ

1 159
Стрічку СТБ приурочив до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Телефільм про  окупований Донбас підвищив  показники СТБ
Телефільм про  окупований Донбас підвищив  показники СТБ

19 лютого прем’єра 4-серійної драми «Мама» про події на окупованому Донбасі  взяла показники вищі за середні телеканалу СТБ.

Прем’єру телефільму канал показав у п’ятницю, 19 лютого, трансляція тривала з 20.15 до 01.04. У середньому взяла рейтинг 2,4% частку 11,9% за комерційною аудиторією «18-54, 50 тис.+». Наступного дня у суботу канал  повторив телефільм у слоті  15.07-19.00, цифри серіалу були нижчими, але на рівні середніх каналу за минулий місяць.

Сам телеканал повідомляє, що «Мама» стала лідером слоту у день прем’єри по аудиторії «жінки 35-44, міста 50+»  та посіла друге місце у слоті за комерційною аудиторією «18-54, міста 50+».

Нагадаємо, проєкт «Мама» став переможцем пітчингу серіалів патріотичного спрямування Міністерства культури та інформаційної політики. Тоді зазначалося, що виробляє серіал ТОВ «Прокіно». Тепер канал СТБ повідомляє, що проєкт знімала компанія «Основа Фільм Продакшен».

За сюжетом, мати шукає свого сина, який відправився добровольцем на фронт і потрапив у полон.

Дані для «Детектора медіа»  надало агенство Vizeum Ukraine. Дані телепанелі належать ІТК; дослідник — Nielsen; моніторинг — «Комунікаційний альянс». Дані наведено для аудиторій 18+, 18–54, вибірки «Вся Україна» та «50 тис.+» за показниками rat % і shr %. Дані Overnight. Детальніше по показниках — у глосарії ІТК.Фото: stb.ua

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1159
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду