Видання Insider закрилося (ОНОВЛЕНО)

Видання Insider закрилося (ОНОВЛЕНО)

1 Квітня 2020
3844
1 Квітня 2020
10:28

Видання Insider закрилося (ОНОВЛЕНО)

3844
Інтернет-видання Insider закрилося 1 квітня 2020 року через брак коштів для фінансування роботи редакції. Про це «Детектору медіа» повідомив власник видання Олексій Тамразов.
Видання Insider закрилося (ОНОВЛЕНО)
Видання Insider закрилося (ОНОВЛЕНО)

«Щодо перезапуску видання, я не можу станом на сьогодні стверджувати, що цього ніколи не станеться», – сказав він.

Пан Тамразов уточнив, що рішення про закриття видання ухвалили ще в середині лютого. Редакцію Insider попередили про це заздалегідь.  

Журналістка Insider Ольга Худецька 31 березня повідомила, що редакція, яка складалася із семи працівників, приєднається до команди Лабораторії законодавчих ініціатив.

«Ми приєднуємося до команди Лабораторії законодавчих ініціатив, оскільки ми маємо одну і зрозумілу мету – Україну, де панує справедливість. <…> Тому тепер ми будемо разом конструювати наші задумки. І сподіваюсь вже скоро вас порадуємо», – написала вона на своїй сторінці в Facebook.

ДОПОВНЕНО: Ольга Худецька розповіла «Детектору медіа», що в Лабораторії законодавчих ініціатив вони працюватимуть над новими проєктами, у тому числі продовжать роботу над основними темами часів роботи в Insider.

Нагадаємо, 2 жовтня 2018 року з інтернет-видання Insider пішли Тетяна Ніколаєнко, Оксана Денисова, Влад Красінський.

Власник інтернет-видання Insider Олексій Тамразов не зміг пояснити «Детектору медіа», чому з видання звільнилися журналісти, але зазначив, що формуватиме нову команду. Також він повідомив, що рішення Печерського суду щодо арешту статутного фонду ТОВ «Всеукраїнська медіа група» (Insider) «на поточній діяльності видання не позначиться».

Колишня головна редакторка Insider Тетяна Ніколаєнко повідомила, що це рішення не пов‘язане ні з кримінальним переслідуванням Олексія Тамразова, ні з арештом статутного капіталу, ні з відсутністю фінансування. За її словами, редакція й власник по-різному бачили певні процеси роботи видання.

Фото: Insider

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3844
Читайте також
01.04.2020 12:22
«Детектор медіа»
1 599
03.10.2018 11:25
Юлія Шестакова
«Детектор медіа»
1 760
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду