15:20
Понеділок, 23 Березня 2020

Газети «Голос України» та «Урядовий кур'єр» продовжують виходити друком

1 606
У виданнях наразі розглядаються обмежувальні заходи.
Газети «Голос України» та «Урядовий кур'єр» продовжують виходити друком
Газети «Голос України» та «Урядовий кур'єр» продовжують виходити друком

Парламентська газета «Голос України» та газета Кабінету Міністрів України «Урядовий кур'єр» станом на 23 березня не припинили вихід у паперовому вигляді. Цю інформацію «Детектору медіа» підтвердили у виданнях.

Зокрема, головний редактор «Урядового кур'єра » Сергій Брага зазначив, що газета продовжує виходити друком, лише дещо меншим накладом.

Заступник головного редактора «Голосу України» Віталій Суддя також запевнив, що жодних рішень про скасування друкованої версії газети не ухвалювалося. Водночас розглядається можливість зменшення періодичності виходу до трьох разів на тиждень (наразі газета виходить п’ять разів на тиждень).

Нагадаємо, видавництво «Український медіа дім», що є частиною «Українського медіа холдингу» (UMH Group), пішло на двотижневий карантин і припинило випуск, друк і розповсюдження своїх друкованих ЗМІ

Згодом журнали «Український тиждень», НВ та «Фокус» призупинили випуск друкованих версій на час карантину, який має завершитися 3 квітня. Натомість вони пропонують придбати електронні версії журналів.

Газета «Факты» 19 березня 2020 року тимчасово призупинила свій вихід друком через карантин.

З 12 березня карантин через коронавірус запровадили спершу в Києві, а потім по всій Україні. Протягом трьох найближчих тижнів буде обмежено навчальний процес і масові заходи. 

Згодом вирішили закрити в містах усі заклади, крім продуктових магазинів та аптек. 17 березня припинили рух метрополітену у Києві, Харкові та Дніпрі. Міжміське автобусне й залізничне сполучення з 18 березня призупинили. З 23 березня в Києві обмежили користування громадським транспортом через загрозу поширення коронавірусу COVID-19. Транспортом зможуть користуватися лише окремі категорії працівників, серед яких – журналісти.

Читайте також

Фото: news.dtkt.ua

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1606
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду