Світлана Остапа
Російські «гонго» на полях гібридної війни в ОБСЄ
660
14 Вересня 2018
Світлана Остапа
Підсумки російсько-українських баталій на конференції ОБСЄ підбивають Оксана Романюк, Анастасія Станко, Максим Дворовий, Олексій Мацука і Тетяна Лебедєва.
Роботи Management is not monitoring та «Радіо 200» перемогли у міжнародному конкурсі «Стоп цензурі!»
130
14 Вересня 2018
Світлана Остапа
«Детектор медіа»
У Київському метрополітені відкрилася виставка «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни», яка присвячена Дню пам’яті Георгія Гонгадзе і всіх загиблих журналістів за часів незалежної України.
Важливо визначитися, що таке журналістика і хто такі журналісти – Лебедєва
596
11 Вересня 2018
Світлана Остапа
«Детектор медіа»
11 вересня у Варшаві на щорічній нараді ОБСЄ з людського виміру (діяльність організації, пов’язана із правами людини та демократії) представники української делегації говорили про якість медіа та факт-чекінг випадків порушень свободи слова
У Варшаві на заході ОБСЄ Оксана Романюк закликала РФ звільнити українських журналістів і Сенцова
418
11 Вересня 2018
Світлана Остапа
«Детектор медіа»
11 вересня у Варшаві на щорічній нараді ОБСЄ з людського виміру (діяльність організації, пов’язана із правами людини та демократії) виконавча директора Інституту масової інформації Оксана Романюк закликала РФ звільнити українських журналістів і режисера Олега Сенцова, а міжнародні організації – посилити тиск на РФ
Комітет свободи слова підтримав проект про захист інформпростору на прикордонних територіях
123
06 Вересня 2018
Світлана Остапа
«Детектор медіа»
Комітет свободи слова рекомендував Верховній Раді України законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо територій з особливим режимом мовлення прийняти в першому читанні за основу та цілому.
Комітет свободи слова пропонує проект про встановлення окремих тарифів для української преси на Донбасі ухвалити як невідкладний
156
06 Вересня 2018
Світлана Остапа
«Детектор медіа»
Метою законопроекту є протидія ворожій пропаганді за рахунок підвищення рівня доступності населення до інформаційного простору України, що формується вітчизняними періодичними друкованими виданнями.
Ми будемо з’ясовувати у Луценка, чи не є ухвала суду щодо Седлецької надмірною – Сюмар
227
05 Вересня 2018
Світлана Остапа
«Детектор медіа»
5 вересня Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики розглянув питання щодо ухвали Печерського суду про доступ Генеральної прокуратури України до телефонних даних журналістки, головреда програми «Схеми» (поект «Радіо Свободи») Наталії Седлецької
Щоб розслідувати справи проти журналістів, треба запровадити спеціалізацію слідчих – Роман Головенко
312
27 Серпня 2018
Світлана Остапа
«Детектор медіа»
В Офісі Ради Європи відбулася експертна дискусія для напрацювання проекту змін до кримінального законодавства України щодо захисту прав журналістів за участі громадянського суспільства, журналістів, голови Комітету свободи слова та інформаційної політики, представників Ради Європи, Адміністрації Президента, Нацполіції, МІПа, Міністерства юстиції та суддів.
Оргкомітет мистецького фестивалю в Кропивницькому звинувачують в перешкоджанні журналістській діяльності (ДОПОВНЕНО)
491
22 Серпня 2018
Валерій Лебідь
Світлана Остапа
«Детектор медіа»
Інформагенції з Кропивницького відмовили в акредитації на висвітлення Національного мистецького фестивалю «Кропивницький» без пояснення причин. Медійники вважають це порушенням їх прав та перешкоджанням журналістській діяльності.
Роман Коляда: «“Українське радіо” стало живішим і людянішим»
0
21 Серпня 2018
Світлана Остапа
Продюсер денної лінійки «Українського радіо», ведучий програми «Радіодень» на «Українському радіо» та на «UA: Першому» — про зміни на Суспільному радіо, нову посаду та багатофункціональність.
Загалом сторінок: 49 / Загалом записів: 481
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop