14:39
Середа, 16 Грудня 2020

Верховна Рада ухвалила закон про публікацію своїх рішень лише в «Голосі України»

812
Нині рішення парламенту публікуються також у «Відомостях Верховної Ради».
Верховна Рада ухвалила закон про публікацію своїх рішень лише в «Голосі України»
Верховна Рада ухвалила закон про публікацію своїх рішень лише в «Голосі України»

Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому закон, який передбачає, що з 1 січня 2021 року рішення парламенту офіційно публікуватимуть у газеті «Голос України» та на вебсайті ВР.

За законопроєкт №4334 «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо опублікування рішень Верховної Ради України» проголосували 246 народних депутатів.

Нагадаємо, 2 грудня  2020 року Верховна Рада підтримала за основу законопроєкт, який передбачає, що з 1 січня 2021 року рішення парламенту офіційно публікуватимуть у газеті «Голос України» та на вебсайті ВР. За законопроєкт №4334 «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо опублікування рішень Верховної Ради України» проголосували 246 народних депутатів.

Проєкт закону також передбачає, що підписані президентом закони будуть публікувати в газеті «Голос України» та на офіційному вебсайті Верховної Ради. Зараз рішення парламенту публікують у газеті «Голос України», на вебсайті ВР та у «Відомостях Верховної Ради».

Ініціаторами законопроєкту виступили нардепи від «Слуги народу» Сергій Кальченко, Артем Культенко, Оксана Гринчук та депутат від «Батьківщини» Євтушок Сергій. У пояснювальні записці вони пишуть, що законопроєкт спрямований на оптимізацію витрат на опублікування рішень Верховної Ради.Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
812
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду