Медіагрупи перенесли дату кодування своїх каналів на супутнику

Медіагрупи перенесли дату кодування своїх каналів на супутнику

16 Січня 2020
9354
16 Січня 2020
12:18

Медіагрупи перенесли дату кодування своїх каналів на супутнику

9354
Групи «1+1 медіа», StarLightMedia, «Інтер медіа груп» та «Медіа Група Україна» перенесли дату кодування своїх каналів на супутнику з 20 січня на 28 січня 2020 року.
Медіагрупи перенесли дату кодування своїх каналів на супутнику
Медіагрупи перенесли дату кодування своїх каналів на супутнику

Таке рішення групи прийняли 16 січня. Цю інформацію повідомила пресслужба «1+1 медіа» та підтвердили «Детектору медіа» пресслужби або джерела в StarLightMedia, «Інтер медіа груп» та «Медіа Групі Україна».

Причину перенесення дати кодування «1+1 медіа» пояснює тим, що офіційні супутникові оператори не встигають підключити до своїх послуг усіх бажаючих: «За їхніми повідомленнями, наразі відбувається стрімке зростання інформаційних запитів від українців щодо кодування, а попит на підключення до послуги суттєво перевищує пропозицію».

«Попри всебічне інформування абонентів супутника про зміни в мовленні, на жаль, не всі завчасно подбали про придбання тюнерів, повернувшись до цього питання лише зараз. Враховуючи стрімке зростання попиту серед абонентів на супутникові приймачі та черги на підключення абонентів до офіційних супутникових операторів, група йде на вимушене відтермінування кодування сигналу на користь населення», ‒ прокоментував Ярослав Пахольчук, генеральний директор «1+1 медіа».

За його словами, цей додатковий час дозволить абонентам, які відкладали кодування на останній день, встигнути забезпечити собі можливість перегляду каналів.

Юлія Трибушна, директорка дивізіону Digital & PayTV StarLightMedia, повідомила «Детектору медіа», що група підтримала запит провайдерів про перенесення кодування на один тиждень. «Ми розуміємо, що перепідключити понад 4 млн домогосподарств - завдання непросте, і ми прогнозували, що основний пік підключень припаде на останні тижні перед кодуванням. Для нас важливо, щоб партнери-провайдери встигли цей попит повністю задовольнити і щоб кожен глядач комфортно продовжив дивитися наші канали», - пояснила вона.

Водночас пані Трибушна задоволена тим, як завершився процес підготовки до кодування: «Ми підключили все необхідне обладнання, наші партнери підтвердили технічну готовність, ми вже запустили HD-версії наших каналів, а масштаби проведених рекламних та інформаційних кампаній забезпечили високий рівень обізнаності наших глядачів і високий попит на підключення у наших партнерів».

Олена Шрамко, директорка з корпоративних комунікацій «Медіа Групи Україна», повідомила «Детектору медіа», що DTH-оператор медіагрупи Xtra TV отримує дуже багато заявок від користувачів: «Наразі ми обробляємо до 10 тисяч заявок на день».

Нагадаємо, чотири найбільші медіагрупи у 2019 році погодили дорожню карту щодо кодування сигналу на супутнику. Дата остаточного кодування супутникового сигналу тоді змістилася на початок 2020 року, а саме на 20 січня. Основні етапи кодування були передбачені в дорожній карті.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9354
Читайте також
06.03.2020 13:08
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
9 517
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду