14:54
Четвер, 22 Серпня 2019

Максим Кривицький став генеральним продюсером каналу «1+1»

Колишній генеральний продюсер телеканалу «2+2» Максим Кривицький, який 20 серпня очолив бізнес-одиницю «Телевізійний бізнес» у групі «1+1 медіа», став також генеральним продюсером телеканалу «1+1».
Максим Кривицький став генеральним продюсером каналу «1+1»
Максим Кривицький став генеральним продюсером каналу «1+1»

Про це Максим Кривицький повідомив в інтерв’ю «Детектору медіа».

«Як генеральний продюсер телеканалу я відповідатиму за всі напрямки, в тому числі й за інформаційні проекти», – розповів він.

За його словами, у новому осінньому сезоні виходитимуть в ефір проекти згідно з планом, який розробляв колишній генеральний директор каналу «1+1» та групи «1+1 медіа» Олександр Ткаченко.

Максим Кривицький підтвердив, що з весни 2019 року займався стратегічним плануванням у групі «1+1 медіа». Це було зумовлено в тому числі й тим, що очільник «1+1 медіа» Олександр Ткаченко балотувався до Верховної Ради і «на час передвиборної кампанії потрібно було допомогти і трохи розвантажити керівника з низки питань».

«Ми (Максим Кривицький з командою. – ДМ) продовжуємо робити те, що вже робили протягом останніх місяців, просто тепер у нас є офіційний статус», – повідомив пан Кривицький.

Він також повідомив, що посада генерального продюсера каналу «2+2» нині вакантна, «а людина нам потрібна на вчора».

У попередній структурі каналу «1+1» та групи не було посади генерального продюсера каналу «1+1».

Максим Кривицький з 2007 по 2012 роки був заступником директора телеканалу К1 з питань програмної політики. У 2012-2013 роках працював програмним директром телеканалу «MTV Россия». У 2013-2016 роках обіймав посаду програмного директора російського телеканалу «Пятница». Із січня 2017 року став генеральним продюсером каналу «2+2».

Нагадаємо, 20 серпня «1+1 медіа» представила нову управлінську структуру, у якій відбувається чіткий розподіл на бізнес-одиниці та корпоративні сервіси.

Зокрема, в «1+1 медіа» з'явилися бізнес-одиниці «Телевізійний бізнес» на чолі з Максимом Кривицьким (донедавна генеральний продюсер каналу «2+2»), «1+1 Продакшн» на чолі з Вікторією Левченко (донедавна генеральна продюсерка каналу ТЕТ, очолить «1+1 Продакшн» з 16 вересня), «Платне телебачення» на чолі з Ярославом Пахольчуком, «1+1 Digital і Інновації» на чолі з Анною Ткаченко.

Водночас корпоративними сервісами є фінансовий департамент на чолі з Дмитром Тузовим, GR-департамент на чолі з В'ячеславом Мієнком, департамент з маркетингових комунікацій на чолі зі Світланою Павелецькою, департамент стратегії та ризиків на чолі з Вікторією Романовою, HR-департамент на чолі з Ларисою Брувер і Shared Services під керівництвом Ярослава Пахольчука, до яких входять технічний, юридичний департаменти, служба безпеки, адміндепартамент і інші сервіси.

Колишній генеральний директор «1+1 медіа» та каналу «1+1» Олександр Ткаченко, обраний народним депутатом України, отримав звання почесного президента «1+1 медіа». А замість Олександра Ткаченка генеральним директором телеканалу «1+1» (ТРК «Студія 1+1») став В’ячеслав Мієнко, який раніше обіймав посаду заступника генерального директора з правових питань.

У групі «1+1 медіа» створено новий керівний орган – правління. Членами правління стали В’ячеслав Мієнко, Світлана Павелецька, Ярослав Пахольчук, Максим Кривицький, Дмитро Тузов, Анна Ткаченко.

Склад правління групи затверджується акціонером «1+1 медіа», а члени правління самі обирають голову, який відповідатиме за організацію роботи органу. Правління має обрати голову на своєму першому засіданні 28 серпня.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2265
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду