Пахольчук очолив правління «1+1 медіа», а Коломойський - наглядову раду

Пахольчук очолив правління «1+1 медіа», а Коломойський - наглядову раду

19 Грудня 2019
3577
19 Грудня 2019
19:00

Пахольчук очолив правління «1+1 медіа», а Коломойський - наглядову раду

3577
Олександр Ткаченко надалі буде почесним президентом «1+1 медіа».
Пахольчук очолив правління «1+1 медіа», а Коломойський - наглядову раду
Пахольчук очолив правління «1+1 медіа», а Коломойський - наглядову раду

Оновлену структуру управління групою «1+1 медіа» представила 19 грудня, повідомляє пресслужба.

Так, новим головою правління «1+1 медіа» та генеральним директором «1+1 медіа» призначено директора напрямку платного телебачення та виконавчого директора медіагрупи Ярослава Пахольчука

Ігор Коломойський, як головний акціонер групи, очолить наглядову раду ТОВ «ТРК «Студія 1+1».

Окрім цього, до поточного складу правління «1+1 медіа», який було обрано та оголошено у серпні цього року, у якості незалежного члена відтепер входить комерційний директор ТОВ «Глобал Медіа Груп» Валерій Варениця.

Як повідомили у пресслужбі, В'ячеслав Мієнко, якого у серпні 2019 обрали головою правління, залишається членом правління «1+1 медіа» та директором з GR групи.

Нагадаємо, 20 серпня «1+1 медіа» представила нову управлінську структуру, у якій з'явилися бізнес-одиниці «Телевізійний бізнес» на чолі з Максимом Кривицьким (донедавна генеральний продюсер каналу «2+2»), «1+1 Продакшн» на чолі з Вікторією Левченко (донедавна генеральна продюсерка каналу ТЕТ), «Платне телебачення» на чолі з Ярославом Пахольчуком, «1+1 Digital і Інновації» на чолі з Анною Ткаченко.

Водночас корпоративними сервісами є фінансовий департамент на чолі з Дмитром Тузовим, GR-департамент на чолі з В'ячеславом Мієнком, департамент з маркетингових комунікацій на чолі зі Світланою Павелецькою, департамент стратегії та ризиків на чолі з Вікторією Романовою, HR-департамент на чолі з Ларисою Брувер і Shared Services під керівництвом Ярослава Пахольчука, до яких входять технічний, юридичний департаменти, служба безпеки, адміндепартамент і інші сервіси.

Колишній генеральний директор «1+1 медіа» та каналу «1+1» Олександр Ткаченко, обраний народним депутатом України, отримав звання почесного президента «1+1 медіа». А замість нього генеральним директором телеканалу «1+1» (ТРК «Студія 1+1») став В’ячеслав Мієнко, який раніше обіймав посаду заступника генерального директора з правових питань.

У групі «1+1 медіа» було створено новий керівний орган – правління. Його членами стали В’ячеслав Мієнко, Світлана Павелецька, Ярослав Пахольчук, Максим Кривицький, Дмитро Тузов, Анна Ткаченко.

Склад правління групи затверджується акціонером «1+1 медіа», а члени правління самі обирають голову, який відповідає за організацію роботи органу.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3577
Читайте також
29.12.2023 08:18
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
1 541
24.01.2020 12:49
Іра Рябоштан
«Детектор медіа»
5 481
14.01.2020 13:39
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
3 556
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду