Нацрада на  півроку обмежила ретрансляцію каналу «Наше любимое кино»

Нацрада на півроку обмежила ретрансляцію каналу «Наше любимое кино»

7 Лютого 2019
3049
7 Лютого 2019
11:57

Нацрада на півроку обмежила ретрансляцію каналу «Наше любимое кино»

3049
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення вирішила на шість місяців обмежити ретрансляцію російськомовного каналу з німецькою ліцензією «Наше любимое кино» через систематичні порушення українського законодавства - показ фільмів за участі осіб, які загрожують національній безпеці.
Нацрада на  півроку обмежила ретрансляцію каналу «Наше любимое кино»
Нацрада на  півроку обмежила ретрансляцію каналу «Наше любимое кино»

Таке рішення регулятор прийняв на своєму засіданні 7 лютого.

Нацрада з 12.11.2018 по 06.01.2019  моніторила канал виявив порушення частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (трансляція фільмів, де є особи, внесені до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці).

Як ідеться в службовій записці начальника управління контролю та аналізу телерадіомовлення Романа Кіфлюка, яку надав «Детектору медіа» член Нацради Сергій Костинський, Національна рада неодноразово зверталася до дистриб’ютора іноземної програми «Наше любимое кино» в Україні ТОВ «Сонар» та правовласника іноземної програми «Наше любимое кино» RTVD VIDEO-UND FILMPRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH із застереженням щодо зафіксованих порушень Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України та можливих наслідків протиправного демонстрування аудіовізуальних творів.

Однак 09.01.2019 дистриб’ютор надіслав до Національної ради електронною поштою лист від RTVD VIDEO-UND FILMPRODUKTIONS GESELLSCHAFT MBH, в якому повідомляється про те, що станом на 09.01.2019 ця юридична особа вже не є правовласником програми «Наше любимое кино» та власником ліцензії на трансляцію цієї програми.

Нагадаємо, у грудні канал «Наше любимое кино» отримав попередження Нацради через фільми з забороненими акторами.

Також у 2018 році Нацрада тимчасово, на шість місяців, припинила ретрансляцію в Україні британського російськомовного телеканалу RTVI, що належить колишньому гендиректору російського державного телеканалу «Звезда» Руслану Соколову

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3049
Читайте також
21.02.2019 16:39
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
2 420
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду