18:31
Четвер, 10 Січня 2019

Нацрада перевірить телеканали НТА і «Максі-ТВ», який став каналом «Наш»

10 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланові перевірки телеканалів НТА (ПП «НТА – Незалежне телевізійне агентство») і «Максі-ТВ»/«Наш» (ТОВ «Наша Прага»).
Нацрада перевірить телеканали НТА і «Максі-ТВ», який став каналом «Наш»
Нацрада перевірить телеканали НТА і «Максі-ТВ», який став каналом «Наш»

Телеканал НТА, за даними Нацради, не здійснює супутникове мовлення, за що 27 вересня 2018 року вже отримав попередження і був зобов’язаний відновити мовлення протягом місяця.

Жіночий телеканал «Максі-ТВ» переформатувався на інформаційний телеканал «Наш» без дозволу Нацради, за що отримав попередження 6 грудня 2018 року. А крім того Нацрада відмовила йому в переоформленні ліцензії. Канал мав протягом двох тижнів привести свою діяльність у відповідність до ліцензії. За даними Нацради, він і далі порушує умови ліцензії.

Нагадаємо, у 2014 році львівський телеканал НТА переформатувався на 2 канал і переїхав до Києва, але ненадовго. З літа 2015 року НТА почав ретранслювати інтернет-телеканал RTI. Наприкінці 2017 року члени політради партії «Народний контроль» Андрій Кісера та Андрій Мисик стали співвласниками супутникового телеканалу RTI та львівської телекомпанії НТА. Навесні 2018 року телеканал RTI переформатувався на 4 канал.

За даними Zaxid.net, з 2015 року НТА вважався підконтрольним львівському бізнесмену та екс-нардепу від партії «Свобода» Ігорю Кривецькому. У минулому НТА вважався підконтрольним спершу «Львівській залізниці», потім – екс-голові правління НАК «Нафтогаз України» Олексію Івченку.

Телеканал «Наш» розпочав тестове мовлення на супутнику і в кабельних мережах на базі нішевого жіночого телеканалу «Максі-ТВ» (ТОВ «Наша Прага») 7 листопада 2018 року. Перед тим власником телеканалу став батько народного депутата Євгена Мураєва, очільника партії «Наші», Володимир Мураєв.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
774
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop