18:00
Середа, 5 Лютого 2014

НТА офіційно став 2-м каналом

НТА офіційно став 2-м каналом
НТА офіційно став 2-м каналом

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 5 лютого переоформила ліцензії ПП «НТА - Незалежне телевізійне агентство» у зв'язку зі зміною логотипа, програмної концепції, адреси студії, керівника, редакційної ради, а також параметрів супутника.

 

Ці зміни відбулися в компанії протягом літа-осені 2013 року, однак тільки в листопаді-грудні НТА подав заяву про переоформлення ліцензії.

 

Нацрада затвердила новий логотип каналу - «2» (замість НТА). Програмна концепція змінилася з інформаційно-розважальної на інформаційно-розважальну з фільмопоказом. Зменшилися обсяги власного виробництва з 8 годин до 6 год 24 хв на добу, водночас збільшилися обсяги національного продукту - з 12 до 14 год на добу. Зросла кількість інформаційно-аналітичних програм з 3,5 годин до 5 год 20 хв, зникли культурно-мистецькі і науково-просвітницькі програми, зменшилася кількість розважально-музичних програм з 4 год до 30 хв, зросла кількість дитячих програм з 2 год до 2 год 40 хв і фільмопоказу із 7 год до 7 год 20 хв. Також побільшало реклами з 2,5 годин до 3 год 36 хв.

 

Компанія переїхала до Києва. Адреса студії змінилася з вулиці Винниченка, 6 у Львові на вул. Срібнокільську, 14-а, оф. 100 в Києві.

 

Керівником телеканалу замість Віталія Біленя став Олег Павлишин.

 

З редакційної ради каналу вибули Віталій Білень, Андрій Левицький, Світлана Деркач, Тарас Кузяк. Натомість до неї увійшли Олег Павлишин, Ігор Добрянський, Іван кузьмінський, Дмитро Ломачук.

 

У супутниковій ліцензії оператором телекомунікацій замість ДП «Укркосмос» стало ТОВ «СЕС Сіріус Україна», змінився супутник з Astra 1G на Astra 4A.

 

Нагадаємо, ребрендинг телеканалу відбувся ще влітку, а до Києва компанія переїхала восени. У грудні Нацрада оголосила телеканалу попередження, оскільки не змогла провести його перевірку у Львові, а заяв про переоформлення ліцензії на той момент ще не отримувала.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4687
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop