Все за темою
Телефальсификация в действии
214
24 Березня 2019
Олексій Мацука
Азаров в четверг «находился» в Киеве, в студии телеканала Мураева, «при помощи системы дополненной реальности и трекинга для внедрения виртуального объекта в реальную студию». Это так пояснили в пресс-службе канала на запросы журналистов в пятницу.
Грановський на телеканалі «Наш» взяв інтерв’ю в Азарова за допомогою системи доповненої реальності
931
22 Березня 2019
«Детектор медіа»
У програмі «Грані» каналу «Наш» ведучий, політтехнолог Володимир Грановський взяв інтерв’ю в колишнього прем’єр-міністра Миколи Азарова (керував урядом за президентства Віктора Януковича) за допомогою системи доповненої реальності та трекінгу, що дозволило віртуально перемістити екс-чиновника в студію телеканалу.
Медіагрупи, Концерн РРТ і «Зеонбуд»  планують погодити тарифи наступного тижня – Олександр Ільяшенко
483
21 Березня 2019
«Детектор медіа»
26 березня Концерн радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (Концерн РРТ), провайдер цифрового ефірного телебачення ТОВ «Зеонбуд» та чотири медіагрупи (StarLightMedia, «1+1 медіа», «Медіа Група Україна», Inter Media Group) зустрінуться, щоб погодити тарифи та вирішити питання з підписанням додатків до основних договорів про співпрацю у 2019 році.
Незалежна медійна рада вбачає розпалювання ворожнечі в словах ведучих концерту до Дня Перемоги на «Інтері»
183
21 Березня 2019
«Детектор медіа»
Незалежна медійна рада вбачає порушення заборони на розпалювання національної ворожнечі та ненависті у трансляції телеканалом «Інтер» концерту до Дня Перемоги, ведучі якого виступали проти вшанування в Україні тих, кого вони вважають «фашистськими злочинцями».
Олег Черниш бойкотував засідання Нацради, бо колеги відмовилися проводити конкурс на частоти для Суспільного радіо
467
21 Березня 2019
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
21 березня член Нацради Олег Черниш демонстративно залишив засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення перед його початком. Оскільки відсутньою була й перша заступниця голови Нацради Ольга Герасим’юк (вона перебуває у відрядженні закордоном), то зник кворум і засідання Нацради було скасовано.
У Харківській області виявили незаконну ретрансляцію російського радіоконтенту
403
20 Березня 2019
«Детектор медіа»
За результатами розгляду звернення Національної ради до Служби безпеки України і Українського державного центру радіочастот у місті Ізюмі Харківської області на частоті 90 МГц припинено незаконну ретрансляцію російського радіоконтенту.
На ICTV, НТН і «Україні» Нацрада виявила 77% української мови (ІНФОГРАФІКА)
539
20 Березня 2019
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
Найменше української мови серед загальнонаціональних телеканалів Національна рада з питань телебачення і радіомовлення виявила в ефірі ICTV, НТН і «Україна» – 77%. І це є перевиконанням встановленої законом квоти 75%. Про це свідчать результати моніторингу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, які презентували 20 березня голова Нацради Юрій Артеменко і член Нацради Сергій Костинський.
Радіостанції збільшили кількість пісень і програм українською мовою – Нацрада (ІНФОГРАФІКА)
517
20 Березня 2019
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
Українські радіостанції перевиконують квоти пісень і програм українською мовою та збільшили їхню частку, порівняно з минулим роком. Про це свідчать результати моніторингу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, які презентували 20 березня голова Нацради Юрій Артеменко і член Нацради Сергій Костинський.
Помер представник Нацради в Запорізькій області Володимир Кучугурний
177
19 Березня 2019
«Детектор медіа»
18 березня на 64-му році пішов з життя представник Національної ради з питань телебачення і радіомовлення в Запорізькій області Володимир Кучугурний.
Загалом сторінок: 467 / Загалом записів: 4666
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop