13:04
Четвер, 16 Серпня 2018

Чотири парламентські партії купили реклами на ТБ на понад 12 млн грн державних коштів – КВУ

У квітні-червні 2018 року Радикальна партія Олега Ляшка, «Опозиційний блок», ВО «Батьківщина» та «Самопоміч» сумарно витратили 12,2 млн грн на рекламу на телебаченні
Чотири парламентські партії купили реклами на ТБ на понад 12 млн грн державних коштів – КВУ
Чотири парламентські партії купили реклами на ТБ на понад 12 млн грн державних коштів – КВУ

Про це повідомляє Комітет виборців України (КВУ).

За даними Комітету, упродовж II кварталу 2018 року партія Ляшка витратила на оплату рекламних матеріалів 6,5 млн грн, з яких 4,7 млн грн пішли на рекламу на телебаченні.

«Кошти перераховано ТОВ "Новини 24" (понад 1,3 млн.), ТОВ "Інформаційне агентство "112 Україна"" (1,7 млн.), ТОВ "Телеканал "Прямий""(1,2 млн.)», – повідомляє КВУ.

«Опозиційний блок», за даними Комітету, на рекламу витратив 4,2 млн грн. Із них 3,2 млн грн було спрямовано на рекламу по ТБ. КВУ зазначає, що найбільше, понад 2,5 млн грн, «Опозиційний блок» перерахував ТОВ «Інтер реклама центр» за розміщення матеріалів в телеефірі та уточнює, що платежі здійснено в квітні та травні 2018 року.

«Рекламні матеріали були куплені партіями за кошти, отримані із Державного бюджету України», – зазначає КВУ.

За повідомленням Комітету, ВО «Батьківщина» витратила на рекламу 24,8 млн грн, більшість з яких було проведено за власні кошти партії. Однак частину реклами по ТБ, зазначає КВУ, партія оплатила за рахунок коштів державного фінансування.

Так, за інформацією Комітету, в якості оплати за виступ 1 млн грн державних коштів було перераховано ПрАТ «Телеканал "Інтер"», 1,2 млн грн – ТОВ «Старлайт бренд контент», 1,4 млн грн – ТОВ «Глобал медіа груп».

За даними КВУ, «Самопоміч» сплатила за рекламу на ТБ 0,6 млн грн державних коштів.

КВУ повідомляє, що інформація зібрана з даних звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за ІІ квартал.

Нагадаємо, упродовж квітня-червня 2018 року парламентські політичні партії сукупно витратили 150,2 млн. грн. Третину всієї суми було спрямовано на оплату рекламних матеріалів – 46,3 млн. Найбільше витратили на рекламу ВО «Батьківщина», «Самопоміч» та Радикальна партія Олега Ляшка.

Інфографіка: КВУ

 

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
613
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop