14:31
Вівторок, 17 Липня 2018

Сайт АСН виставлено на продаж – головред

Сайт АСН - http://asn.in.ua/ - продається, повідомила його головна редакторка Аліна Тітова.
Сайт АСН виставлено на продаж – головред
Сайт АСН виставлено на продаж – головред

Про це Аліна Тітова написала на своїй сторінці у Facebook.

«Мільйон живих відвідувачів, 2,5 мільйона переглядів на місяць, - написала пані Тітова. - Сайт не купує взагалі ніякий трафік, живе на пошуковиках, трохи обміну, трохи соцмереж і прямі заходи. Скрізь добре індексується. В рейтингу новинних сайтів Бігмір - на 52 місці».

Головна редакторка АСН також зазначила, що «більше року інвестори не виконують своїх зобов'язань, тож життя сайту підтримують лише ДВА редактори».

«Власники хочуть за нього чимало, але, може, комусь це буде по кишені? Шукаю не для себе - щоб комусь передати гарну річ, в яку вклала багато», - додала вона.

Сайт АСН існує з 2015 року.

«Але я тут лише півтора роки, - розповіла Аліна Тітова у коментарі «Детектору медіа». - Моя справа була вивести сайт на нормальний рівень заробітку і переписати, зробивши сучасним і запитаним. Власне, це нам вдалося, та інвестори чи то розорилися, чи передумали. На жаль, вони просто не виходять на зв'язок, я спілкуюся лише з їхніми представниками, які нічого не вирішують».

На уточнююче запитання ДМ пані Тітова відповіла, що інвесторів сайту вона не знає.

Вона також розповіла, що на сайті працювали і два журналісти і рерайтери, і фотокореспондент, але «частина пішла через затримки зарплатні». Сайт, за її словами, монетизується завдяки банерній рекламі.

«Хочу уточнити, що у нас немає затримки зарплати зараз. Оскільки ми завдяки рекламі змогли розрахуватися практично з усіма працівниками. І за кілька днів отримаємо знову проплати від Гуглу, тож розрахуємося з останньою людиною, і підемо всі у вільне плавання.

У нас немає проблеми у тому, що люди не отримали гроші за роботу. Проблема у тому, що інвестор є непослідовним… Нам сказали - шукайте собі нового інвестора, певно, так буде найточніше сказати», - наголосила Аліна Тітова в коментарі ДМ.

Як стало відомо «Детектору медіа», на сайті були затримки із виплати зарплатні тривалістю до двох місяців.

За даними реєстру, власниками ТОВ «Інформаційне агентство «Аналітична служба новин» є Поліщук Роман Ігорович і Іванов Сергій Леонідович, останній також є директором АСН.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
448
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop