17:34
П'ятниця, 15 Червня 2018

Нацрада розглядатиме питання цифрових ліцензій, коли зберуться всі члени – Фещук (ДОПОВНЕНО)

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розглядатиме питання продовження цифрових ліцензій телеканалів через два тижні, коли всі члени Нацради зможуть взяти участь у засіданні. Про це в коментарі «Детектору медіа» повідомила заступниця голови Нацради Уляна Фещук.
Нацрада розглядатиме питання цифрових ліцензій, коли зберуться всі члени – Фещук (ДОПОВНЕНО)
Нацрада розглядатиме питання цифрових ліцензій, коли зберуться всі члени – Фещук (ДОПОВНЕНО)

Пані Фещук на прохання «Детектора медіа» прокоментувала побоювання генерального директора групи «1+1 медіа» Олександра Ткаченка, що відключення аналогового мовлення збігається із завершенням строку дії цифрових ліцензій і може призвести до втрати «неправильними» з точки зору влади телеканалами більшості своєї аудиторії. Тому пана Ткаченка здивувало, що 14 червня чергове засідання Нацради щодо розгляду питання продовження цифрових ліцензій не відбулося через відсутність кворуму.

«Жодного злого умислу в тому, що не відбулося засідання Національної ради 14 червня, немає – це просто збіг обставин: Валентин Коваль не повернувся із закордонного відрядження, а Юрій Артеменко захворів, – сказала Уляна Фещук. – Наступне засідання відбудеться 21 червня, на ньому ми розглянемо всі питання, що накопилися за цей час. Але оскільки в цьому засіданні не зможе взяти участь Ольга Герасимюк через заплановане відрядження закордоном, ми не будемо розглядати питання продовження цифрових ліцензій. Ми розглянемо ці питання за тиждень після засідання 21 червня, щоб кожен член Національної ради зміг публічно висловити свою позицію щодо продовження ліцензій».

Голова Нацради Юрій Артеменко на прохання «Детектора медіа» прокоментувати застереження пана Ткаченка сказав, що не коментуватиме нісенітниць і провокацій. Він зауважив, що не зміг бути на останньому засіданні через хворобу, а його колега Валентин Коваль 14 червня ще перебував у відрядженні. Голова Нацради нагадав, що попередні засідання не відбулися через відсутність інших членів Нацради.

Нагадаємо, 14 червня Нацрада скасувала заплановане засідання через відсутність кворуму: голова Нацради Юрій Артеменко повідомив, що захворів, а член Нацради Валентин Коваль не встиг повернутися із закордонного відрядження до Брюсселя.

До цього Нацрада вже тричі не могла зібрати кворум для проведення чергових засідань 24 і 31 травня і позачергового засідання 29 травня через відсутність двох членів: Олег Черниш перебував на лікарняному, а Ольга Герасим’юк спершу була у відрядженні, а потім була відсутня за сімейними обставинами. У перший тиждень червня засідання Нацради не планувалося, оскільки низка членів Нацради були у відрядженнях і відпустках.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
745
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop