11:53
П'ятниця, 11 Травня 2018

Нацрада повернула Travel and Adventure до списку адаптованих каналів

1 651
11 травня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення додала телеканал Travel and Adventure до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.
Нацрада повернула Travel and Adventure до списку адаптованих каналів
Нацрада повернула Travel and Adventure до списку адаптованих каналів

Відтепер телеканал Travel and Adventure дозволено ретранслювати в мережах українських провайдерів.

Travel and Adventure – туристичний телеканал, що мовить російською, французькою та англійською мовами. Головний офіс компанії-правовласника розташований в Естонії, канал має латвійську ліцензію. Власник телекомпанії – громадянин Ізраїлю І. Райхельгауз.

Нагадаємо, що 1 червня 2017 року Нацрада вирішили припинити ретрансляцію Travel and Adventure в Україні та вилучила телеканал з Переліку іноземних програм (так званого «списку адаптованих каналів») через анулювання його естонської ліцензії.Після внесених 11 травня змін Перелік іноземних програм, дозволених до ретрансляції в мережах українських провайдерів, налічує 176 телеканалів.

Нагадаємо, 1 березня Нацрада додала до Переліку іноземних програм три нові телеканали – Sophia TV, Silence TV і Epic Drama. 12 квітня Нацрада додала до Переліку нідерландський еротичний канал Blue Hustler. 26 квітня Нацрада дозволила ретранслювати в Україні телеканал Spike.~insertother~

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1651
Переглядів
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду