12:33
Четвер, 7 Грудня 2017

«Армія ФМ» та волонтерське «Вільне радіо» перемогли в конкурсі на три частоті на Донбасі

7 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумки конкурсу на три вільні ФМ-частоти в Донецькій області – у містах Бахмут, Костянтинівка, Покровськ. Дві частоти дісталися радіостанції Міністерства оборони України «Армія ФМ», одна частота – новій волонтерській радіостанції «Вільне радіо».
«Армія ФМ» та волонтерське «Вільне радіо» перемогли в конкурсі на три частоті на Донбасі
«Армія ФМ» та волонтерське «Вільне радіо» перемогли в конкурсі на три частоті на Донбасі

На ці три частоти конкурс проводився повторно, оскільки під час попереднього конкурсу на них не було жодного претендента. За словами члена Нацради Сергія Костинського, охочих мовити в зоні АТО дуже мало. Цього разу на кожну з частот претендувало по одному претенденту, вони й стали переможцями конкурсу.

Частоти 102,4 МГц у місті Костянтинівка Донецької області та 101,4 МГц у місті Покровськ Донецької області дісталися радіостанції «Армія ФМ» (Центральна телерадіостудія Міністерства оборони України). Державна радіостанція отримає знижку 90% на сплату ліцензійного збору.

Частота 91,5 МГц у місті Бахмут Донецької області дісталася новій радіостанції «Вільне радіо» (ТОВ «ТРК “Вільне радіо”» з міста Київ). Її засновник – волонтер Ілля Лисенко (Хоттабич).

За словами пана Лисенка, в ефірі буде певна частка музики, але основне – це інформаційна складова. «Наша організація займається допомогою в зоні АТО, тому вся філософія радіостанції – сервіс і соціальне забезпечення перебування і проживання в зоні, наближеній до бойових дій. Друга спрямованість – підтримка громади, прав людей, дух чесності та порядності в радіоефірі», – розповів він.

«Ми хочемо зробити акцент на тому, щоб висвітлювати локальні новини», – додала спів засновниця радіостанції Анастасія Шибіко. За її словами, половина колективу вже є, також є обладнання. Радіостанція готова вийти в ефір протягом тижня з отримання ліцензії.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
536
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop