Нацрада додала чотири канали «Цифрового телесемейства» до списку адаптованих

22 Липня 2009
23305
22 Липня 2009
15:44

Нацрада додала чотири канали «Цифрового телесемейства» до списку адаптованих

23305
Нацрада додала чотири канали «Цифрового телесемейства» до списку адаптованих

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 22 липня додала чотири канали «Цифрового телесемейства» до переліку каналів, ретрансляція яких не обмежується на території України. До списку «дозволених» потрапили канали «Дом кино», «Время далекое и близкое», «Теленяня», «Телекафе». Визнано, що їхній зміст не порушує законодавства України.

 

Як повідомив ТК в.о. голови Нацради Андрій Мирошніченко, до Нацради з приводу цих каналів надійшло звернення від ТОВ «Об'єднання російських телеканалів» - підприємства, яке представляє в Україні інтереси «Первого канала. Всемирной сети» і «Цифрового телесемейства». «Ми тепер маємо стосунки з українським підприємством, яке, подаючи документи й обґрунтування, бере на себе відповідальність, до якого ми можемо звернутися на території України, а не шукати по всьому світу», - уточнив він.

 

Питання включення до списку п'ятого каналу з «Цифрового телесемейства» - «Музыки Первого» - на засіданні не розглядалося. «Ми ще повинні перевірити цей канал щодо авторських прав. Музика є музика», - сказав пан Мирошніченко, наголосивши, що це нормальний поступовий робочий процес.

 

Нагадаємо, що на засіданні 5 листопада Нацрада тимчасово дозволила провайдерам програмної послуги ретранслювати «Первый канал. Всемирная сеть» і «Цифровое телесемейство». Згодом регулятори уточнили, що ретранслювати можна лише тим, хто мав угоди до 5 листопада. 14 квітня тимчасовий дозвіл було скасовано - до прийняття остаточного рішення про ліцензування цих програм в Україні, а провайдерам було наказано до 1 червня виключити ці канали зі своїх пакетів (за даними асоціації «Укртелемережа», жоден оператор кабельного телебачення не виконав це рішення Нацради).

 

28 травня російське ЗАТ «Первый канал. Всемирная сеть» подало пакет документів до Нацради з метою реєстрації як суб'єкта інформаційної діяльності. Андрій Мирошніченко тоді сказав ТК, що вжиті російською стороною заходи дозволяють говорити, що всі претензії з мовлення «Первого канала» і каналів «Цифрового телесемейства» на території України можуть бути зняті. Однак протягом кількох засідань Нацрада переносила розгляд даного питання. Зрештою, 24 червня регулятори зареєстрували в Україні компанію ОРТ (дочірня структура ЗАТ «Первый канал. Всемирная сеть») як суб'єкт інформаційної діяльності. Тоді гендиректор російської телекомпанії Микола Дубовой зазначив, що тривала робота з внесення до списку адаптованих каналів наближається до кінця.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
23305
Читайте також
29.07.2009 13:55
Лена Аверьянова, Lenta.ru
20 556
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду