Нацрада відкликає судовий позов щодо позбавлення «Волі» ліцензії
19 березня 2008 року Національна рада з питань телебачення та радіомовлення прийняла рішення відкликати судовий позов щодо анулювання ліцензії компанії «Воля-кабель».
Нагадаємо, що на попередньому засіданні, 12 березня, Нацрада дала доручення контрольно-аналітичному департаменту провести додаткову перевірку кабельного оператора «Воля-кабель», а юридичному департаменту – розглянути можливість досудового врегулювання конфлікту. Причиною для такого доручення стали численні звернення громадян з проханнями не позбавляти компанію «Воля» ліцензії», а їх, відповідно, - доступу до телевізійного сигналу, а також прохання самої компанії «Воля» врегулювати конфлікт у досудовому порядку.
Крім рішення відкликати судовий позов до компанії «Воля-кабель» Нацрада також прийняла рішення накласти ряд додаткових зобов’язань на кабельних операторів. Серед яких, зокрема забезпечення доступу до універсальної програмної послуги для всіх абонентів в процесі виведення з експлуатації аналогового ресурсу. Як зазначив член Національної ради Віктор Понеділко, є необхідність врахувати досвід «Волі» при переході України з аналогового мовлення на цифрове. Адже проблема, яка виникла у мешканців Деснянського району міста Києва (житловий масив Троєщина), у 2015 році може виникнути у багатьох громадян України.
Отже, у підсумку протистояння телекомпанії «Воля» та Нацради закінчилося винесенням попередження компанії 27 лютого у результаті позапланового перевірки.
Перший заступник голови Нацради Ігор Курус прокоментував прийняте рішення так: «Самоціль Нацради - не покарати компанії, а правильно відрегулювати ринки, щоб компанії розвивалися, а абоненти отримували телевізійний сигнал. Отже, я вважаю, що сьогоднішнє рішення - це, по-перше, перемога Нацради, яка зобов’язала компанію забезпечувати інформаційні права абонентів. По-друге, це перемога компанії «Воля», яка прислухалась до порад Нацради і виправила свою помилку. І, по-третє, це перемога громадян, які добилися захисту своїх прав на інформацію і тепер будуть отримувати якісний технічно модернізований сигнал».
«Детектор медіа»
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Коментарі
3
rlk
6091 дн. тому
нєа, ще більше : )))))))
кОЛЯ
6091 дн. тому
Поверте ооооооооооооооооооооооооочень много
Абонент
6091 дн. тому
Сколько денег занесли?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ