Митрополит УПЦ МП Лука подав до суду на телеканал ВІККА

Митрополит УПЦ МП Лука подав до суду на телеканал ВІККА

9 Квітня 2025
2
14557
9 Квітня 2025
17:54

Митрополит УПЦ МП Лука подав до суду на телеканал ВІККА

2
14557
Клірик подав позов про захист честі, гідності і ділової репутації.
Митрополит УПЦ МП Лука подав до суду на телеканал ВІККА
Митрополит УПЦ МП Лука подав до суду на телеканал ВІККА

Митрополит Запорізький і Мелітопольський Андрій Коваленко (Лука) подав до суду на черкаський телеканал ВІККА. Про це повідомив генеральний директор телеканалу Сергій Кузляєв у фейсбуці.

За його словами, клірик подав позов про захист честі, гідності і ділової репутації. Він вимагає спростування недостовірної інформації, яка нібито пролунала в ефірі під час програми «Актуальна розмова» у грудні 2024 року. Також митрополит наполягає на компенсації в одину гривню.

«Саме тоді міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, висловлюючи свою позицію щодо московської церкви в Україні, заявив, що митрополит Запорізький працює на ворога. Але не суть в заявах Анатолія Бондаренка. Проблема в іншому. Клірики московської церкви починають піднімати голову», — зазначив Кузляєв.

Перше судове засідання відбудеться 23 квітня. Сторона митрополита заявила, що братиме участь у судовому процесі в режимі відеоконференції.

Нагадаємо, що 1 травня 2024 року Служба безпеки України оголосила митрополиту Луці підозру в розпалюванні релігійної ворожнечі. За матеріалами слідства, він публічно висловлював своє зневажливе ставлення до парафіян інших конфесій у розмовах з вірянами та під час церковних літургій.

Фото: СБУ

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2
14557
Читайте також
Коментарі
2
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Микола
3 год. тому
УПЦ МП церква окупант. В УПЦ МП не має нічого Українського крім назви якою вона прикривається.
Олександр
3 дн. тому
Такий святий, що аж злий))) уявляю апостола Луку який плаче за ущємлєніє прав і наполягає на мільйоні динаріїв за моральне страждання . Світ зійшов з розуму!!!
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду