![У Києві типографія відмовилася надрукувати прапор для ЛГБТ-військових](/doc/images/news/archive/2021/238000/i75_ArticleImage_238000.webp)
У Києві типографія відмовилася надрукувати прапор для ЛГБТ-військових
У Києві типографія відмовилася надрукувати прапор для ЛГБТ-військових
![У Києві типографія відмовилася надрукувати прапор для ЛГБТ-військових](/doc/images/news/archive/2021/238000/ArticleImage_238000.webp)
![У Києві типографія відмовилася надрукувати прапор для ЛГБТ-військових У Києві типографія відмовилася надрукувати прапор для ЛГБТ-військових](/doc/images/news/archive/2021/238000/i75_ArticleImage_238000.webp)
У Києві типографія «Домінанта Прінт» відмовилася надрукувати прапор для ЛГБТ-військових.
Про це організація «Українські ЛГБТІК+ військові за рівні права» повідомила у фейсбуку.
Як ідеться в повідомленні, представники організації «Українські ЛГБТІК+ військові за рівні права» звернулися до типографії «Домінанта Прінт» із замовленням на друк своїх прапорів.
Проте у друкарні відмовили, аргументуючи це своїм так званим «правилом» не приймати замовлення на виготовлення такої продукції.
В організації відреагували, зазначивши, що йдеться не просто про відмову в послузі, а про дискримінацію.
«У час, коли ЛГБТІК+ військові борються на передовій за свободу України, такі дії відображають парадоксальну реальність: захисники демократичних цінностей стикаються з проявами нетерпимості, ненависті до чиєїсь інакшості, різноманіття, свободи — тим, чим керуються росіяни у війні проти нашої незалежності та волі», — додали в об’єднанні.
Військові наголосили, що прапор для них — це не просто символ, а маніфест видимості тих, хто щодня захищає країну від російської агресії та авторитаризму. Вони вважають відмову друкарні показовою, адже вона демонструє, наскільки глибоко вкорінена дискримінація в суспільстві, навіть попри те, що ці люди віддають життя за свободу країни.
Представники організації також заявили, що цей випадок має стати приводом для суспільної дискусії про майбутнє України. Вони підкреслили, що не сприймають таке ставлення як норму та не збираються мовчати.
«Наша боротьба — це не лише про права ЛГБТІК+ спільноти. Це про формування нової України, де кожен може бути собою, незалежно від того, кого любить чи як себе ідентифікує. Країни, де право захищати Батьківщину не залежить від сексуальної орієнтації, так само як і друкувати прапор у друкарні», — додали вони.
- Читайте також: Гомофобія в соціальних мережах: між російською пропагандою та суперечками українців про цінності
Фото: Військові ЛГБТ+ / фейсбук
![](/content/2/image/fon_donate.jpg)