![Вечірня мемарня: як соцмережі відреагували на розслідування Бігус.інфо щодо СБУ](/doc/images/news/archive/2021/222581/i75_ArticleImage_222581.webp)
Вечірня мемарня: як соцмережі відреагували на розслідування Бігус.інфо щодо СБУ
Вечірня мемарня: як соцмережі відреагували на розслідування Бігус.інфо щодо СБУ
![Вечірня мемарня: як соцмережі відреагували на розслідування Бігус.інфо щодо СБУ](/doc/images/news/archive/2021/222581/ArticleImage_222581.webp)
![Вечірня мемарня: як соцмережі відреагували на розслідування Бігус.інфо щодо СБУ Вечірня мемарня: як соцмережі відреагували на розслідування Бігус.інфо щодо СБУ](/doc/images/news/archive/2021/222581/i75_ArticleImage_222581.webp)
Команда журналістів-розслідувачів Бігус інфо ввечері 5 лютого опублікувала свій фільм-розслідування про те, хто ж стежив за ними під час корпоративу у грудні.
Тоді, нагадаємо, виявили, що корпоратив журналістів bihus.info знімали прихованими камерами, зокрема, у бані та готельних номерах. А відео з тим, як деякі працівники компанії вживають наркотичні речовини, злили через сумнівні ресурси онлайн.
Майже одразу у стеженні журналісти Бігус інфо запідозрили правоохоронців.
І ввечері 5 лютого опублікували свої докази та аргументи. Головний оповідач – Денис Бігус: «Це натуральне кіно у жанрі шпигунська трагікомедія», – каже він на старті відео.
У матеріалі розслідувачів ідеться, що операцію з прихованої відеозйомки їхнього відпочинку організував «департамент захисту національної державності СБУ, який нагнав 30 людей, щоб встановити камери в готельні номери, і навіть лазню».
Лише за перших кілька годин відео набрало понад 200 000 переглядів, а соцмережі вибухнули обговоренням та, звичайно, мемами.
«Вечір» фіксує, який був вечір українців через це розслідування і як ми всі реагували.
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/69b107ae-8ef9-4641-b5f2-96a68b8aa837.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/57c5b024-4747-4896-ba8d-260716aa2ef7.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/e72bd021-f1c4-4008-bfd9-f64b17183408.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/2b558dea-37ec-4373-bbfd-988f98d9467b.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/7ee611a8-3d32-4ffb-8269-6ec88ff29ce8.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/b5db127e-b13b-4e00-be1f-4f9eeba18f43.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/ad7f79e3-0f73-4b06-9076-da495afb2640.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/9ebdb61d-7000-49bc-a190-21086d512608.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/887d61f9-9b9f-4514-9162-9af2df8edd57.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/9fb772b5-61a7-49b1-bdb4-b0e9ef36d04e.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/443d177a-e71c-4b1e-8acf-733a97c269a3.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/44c61bc3-db88-4fc8-b86a-d44d30dc1e5f.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/986b6557-f379-40d1-a706-ccd2b8e37308.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/5088f777-74b7-4761-9dd0-64a13da72f1b.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/9164e80a-b127-4b50-b78c-73b82687173c.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/7b409ace-e01c-48de-9ad4-e732c5036965.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/e535daf9-381e-464d-9862-7f13fe4db62d.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/15989fb8-5c83-44f1-9951-667b7136d7a9.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/19088903-33de-4920-9620-c6d9bb961c46.jpeg)
![](https://vechir.media/wp-content/uploads/2024/02/f5a770c1-a476-4d04-a61c-a0d10d46797a.jpeg)
![](https://detector.media/doc/images/visitors/noava.png)
![](https://detector.media/doc/images/visitors/noava.png)
![](/content/2/image/fon_donate.jpg)