![Контррозвідники СБУ затримали шкільну вчительку з Краматорська, яка передавала росіянам дані про дислокацію Сил оборони на Донеччині](/doc/images/news/archive/2021/216005/i75_ArticleImage_216005.webp)
Контррозвідники СБУ затримали шкільну вчительку з Краматорська, яка передавала росіянам дані про дислокацію Сил оборони на Донеччині
Контррозвідники СБУ затримали шкільну вчительку з Краматорська, яка передавала росіянам дані про дислокацію Сил оборони на Донеччині
![Контррозвідники СБУ затримали шкільну вчительку з Краматорська, яка передавала росіянам дані про дислокацію Сил оборони на Донеччині](/doc/images/news/archive/2021/216005/ArticleImage_216005.webp)
![Контррозвідники СБУ затримали шкільну вчительку з Краматорська, яка передавала росіянам дані про дислокацію Сил оборони на Донеччині Контррозвідники СБУ затримали шкільну вчительку з Краматорська, яка передавала росіянам дані про дислокацію Сил оборони на Донеччині](/doc/images/news/archive/2021/216005/i75_ArticleImage_216005.webp)
Служба безпеки України повідомила, що затримала ще одну російську агентку, яка передавала агресору розвіддані про дислокацію Сил оборони на Донеччині.
Колаборанткою окупантів виявилась учителька одного з ліцеїв у Краматорську, яка працювала на Головне управління Генштабу ЗС РФ.
Зрадниця за вказівкою російської воєнної розвідки збирала інформацію про місця базування та переміщення підрозділів ЗСУ, які беруть участь у контрнаступі під Бахмутом.
Росіян насамперед цікавили дані про маршрути руху важкої бронетехніки та артилерійського озброєння українських військових.
Жінка передавала у месенджері інформацію росіянам через «зв’язкового» з тимчасово окупованої частини Луганської області. Для конспірації вона підписала «колегу» жіночим ім’ям.
Ним виявився близький знайомий фігурантки, який наразі перебуває у лавах підконтрольного агресору «МНС ЛНР». Саме за його «допомоги» російська спецслужба завербувала вчительку, повідомила СБУ.
Під час обшуків у затриманої вилучили мобільний телефон із доказами її колабораційної діяльності.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігурантці про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Суд обрав для неї запобіжний захід у виді тримання під вартою. Триває розслідування. Вчительці загрожує довічне ув’язнення.
Фото: СБУ
![](https://detector.media/doc/images/visitors/noava.png)
![](/content/2/image/fon_donate.jpg)