Історії української сили: відкрито прийом заявок на конкурс соціально вагомого контенту PITCHUA+
Історії української сили: відкрито прийом заявок на конкурс соціально вагомого контенту PITCHUA+
Проєкт Transformation Communications Activity (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), у партнерстві з Міністерством культури та інформаційної політики України оголошують прийом заявок на конкурс соціально вагомого аудіовізуального контенту PITСHUA+.
Після повномасштабного вторгнення люди в усьому світі були приголомшені опором, який українці та українки чинили російській агресії. Війна, яка мала на меті знищення України, виявила силу українського суспільства — його інституцій та звичайних людей, які відстоюють цінності демократії, свободу та прогрес.
Усі верстви населення, люди різного етнічного походження в усіх регіонах України продемонстрували надзвичайну стійкість у боротьбі з агресором та здатність об’єднуватися заради спільної мети. Українці та українки показали, що відчувають відповідальність за власну долю, тому небайдужі до формування державних структур, впливають на свою владу, обирають лідерів, беруть участь у впровадженні реформ, вірять у можливість змін і працюють над їх втіленням.
Утім, агресор постійно прагне посіяти розкол в українському суспільстві, розпалювати внутрішні розбрати, розповсюджувати дезінформацію в Україні та на міжнародному рівні. Протидія кремлівській пропаганді стала ще одним викликом — як усередині країни, так і за кордоном.
Хоча незліченні прояви хоробрості українців та українок стали широко відомими, багато важливих історій залишаються нерозказаними. Тому TCA прагне підтримати контент українських виробників, який розповідає історії про українську силу.
Тема PITСHUA+: Історії української сили
PITСHUA+ має на меті сприяти створенню якісного контенту для телебачення, онлайн-платформ та кінотеатрів, який висвітлює єдність України в її різноманітності, спонукає не бути осторонь, брати активну участь у житті країни та надихає історіями про сильних особистостей. Переможці PITCHUA+ отримають часткове або повне фінансування виробництва проєкту, а також експертний супровід на всіх етапах його створення.
Аудіовізуальні проєкти, що подаються на конкурс PITCHUA+, можуть бути різноманітних жанрів, наприклад: серіали, документальні проєкти, телешоу, анімація, художні фільми, вебсеріали, кросплатформний контент тощо. На конкурс НЕ приймаються короткометражні односерійні художні та документальні проекти (до 40 хв), подкасти та радіопередачі.
На конкурс приймаються нові проєкти, які перебувають на стадії ідеї чи розробки.
До участі запрошуються продюсери — громадяни України, зареєстровані як ФОП, та компанії — виробники контенту, зареєстровані в Україні. Окрім заявки, посилання на яку міститься в кінці цього оголошення, апліканти повинні подати 5-хвилинний відеопітч свого проєкту.
Запрошуємо усіх, хто планує подавати заявку, взяти участь в онлайн-заході відкриття PITCHUA+ 18 липня о 15:00 за цим посиланням. Захід триватиме приблизно три години.
Прийом заявок проєктів до кінця доби 14 серпня 2023 року.
Етапи конкурсу (деякі дати можуть змінюватись, про що буде повідомлено додатково на сайті «Детектор медіа» в розділі PITCHUA)
14 липня 2023 — Оприлюднення Запиту на надання заявок (RFA).
18 липня 2023 — Онлайн-захід відкриття конкурсу.
14 серпня 2023 — Останній день прийому заявок.
31 серпня 2023 — Оголошення шортлісту.
5–8 вересня 2023 — Докторинг-майстерня проєктів, що ввійшли до шортлісту.
25 вересня 2023 — Останній день прийому доопрацьованих концепцій.
10–12 жовтня 2023 — Фінальний пітчинг.
20 жовтня 2023 — Оголошення переможців конкурсу PITCHUA+.
Усі заходи відбуватимуться онлайн, а відкриття та фінальний пітчинг проєктів будуть доступними для перегляду безкоштовно для всіх охочих.
На всіх етапах PITCHUA+ заявки оцінюватиме група українських та міжнародних медіаекспертів за критеріями, зазначеними в Запиті на надання заявок (RFA).
Детальніше про конкурс PITCHUA+ та умови участі читайте тут.
Документ RFA є обов’язковим для детального ознайомлення перед подачею заявки.
Подати заявку.
Усі запитання можна надсилати до 4 серпня 2023 року в письмовій формі на електронну пошту: strength@transformua.com. Відповіді будуть публікуватися в загальному доступі на постійній основі за цим посиланням.
Довідково:
Конкурс проводиться проєктом Transformation Communications Activity (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), у партнерстві з Міністерством культури та інформаційної політики України. В основі роботи TCA є партнерство з урядом України, приватним сектором та громадянським суспільством з метою зміцнення стійкості української демократії за допомогою інноваційних комунікаційних ініціатив, які залучають громадян України до дискусій щодо демократичної трансформації країни та європейської інтеграції.