У конкурсі «Честь Професії» з'явилася нова номінація

У конкурсі «Честь Професії» з'явилася нова номінація

8 Липня 2022
1417

У конкурсі «Честь Професії» з'явилася нова номінація

1417
У конкурсі «Честь Професії» з'явилася нова номінація
У конкурсі «Честь Професії» з'явилася нова номінація

Цьогоріч на тринадцятому конкурсі професійної журналістики «Честь Професії» з’явилася нова спеціальна номінація – «Найкращий матеріал на тему прав жінок, дотримання гендерної рівності». Її впроваджено завдяки громадській організації «Жінки в медіа», повідомляється на сайті конкурсу.

Таким чином у ГО «Жінки в медіа» хочуть відзначити внесок журналістів та журналісток у роботу з подолання гендерної нерівності в українському суспільстві, особливо під час дії воєнного стану в Україні.

«З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну ця тема стала ще більш актуальною. Не втрачають свого значення і ті матеріали про права жінок, що створені у мирний час», — відзначається у повідомленні організації.

До спеціальної номінації «Найкращий матеріал на тему прав жінок, дотримання гендерної рівності» може бути поданий той самий матеріал, що й до однієї з основних шести номінацій «Честь Професії». Також можна подавати матеріал винятково в цю спеціальну номінацію. При цьому кількість матеріалів одного автора, поданих до спеціальної номінації, не може перевищувати трьох.

Найкращих обиратимуть за такими критеріями:

текстові, відео- та аудіоматеріали, створені в період з початку 2021 року по 30 травня 2022 року;

відповідність темі номінації;

повнота та розкриття теми;

коректна термінологія, відсутність гендерних стереотипів та сексизму.

До складу журні номінації увійшли Склад Журі: голова ГО «Жінки в медіа», членкиня Комісії з журналістської етики Ліза Кузьменко, головна редакторка «Громадське радіо», фіналістка Премії Ґонґадзе-2022 Тетяна Трощинська,гендерна координаторка кампанії «Повага», Анастасія Багаліка, урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, експерти та експертки «Українського жіночого фонду».

 «Хочемо відзначити матеріали, які з різних боків показують силу та стійкість українських жінок різних груп, проблеми та шляхи подолання цих викликів. Гендерна рівність та права людини – це той ціннісний орієнтир, який відрізняє нашу риторику від наративів російської пропаганди та наближає Україну до європейських стандартів. Я впевнена, що ми будемо робити цю спецномінацію відтепер щорічно», – коментує Ліза Кузьменко.

Нагадаємо,  конкурс «Честь Професії» вже оголосив старт прийому журналістських матеріалів, які були оприлюднені в медіа з 1 січня 2021 року до 31 травня 2022 року.

Роботи приймаються до 20 липня 2022 року.

Фото: Конкурс «Честь Професії»/Facebook

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1417
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду