Конкурс «Честь Професії» оголосив склад Журі та Відбіркової комісії 2022 року

Конкурс «Честь Професії» оголосив склад Журі та Відбіркової комісії 2022 року

29 Червня 2022
3586
29 Червня 2022
16:25

Конкурс «Честь Професії» оголосив склад Журі та Відбіркової комісії 2022 року

3586
Конкурсні матеріали оцінюватимуть у два етапи: спочатку Відбіркова комісія, а потім Журі конкурсу.
Конкурс «Честь Професії» оголосив склад Журі та Відбіркової комісії 2022 року
Конкурс «Честь Професії» оголосив склад Журі та Відбіркової комісії 2022 року

У середу, 29 червня, конкурс «Честь Професії» оголосив склад Журі та Відбіркової комісії 2022 року.

Конкурсні матеріали оцінюватимуть у два етапи. Спершу їх переглядатиме кваліфікована Відбіркова комісія, її завдання – відібрати не менше 10 та не більше 30 найкращих матеріалів у кожній номінації, які будуть допущені до подальшого оцінювання Журі конкурсу. 

Склад Відбіркової комісії у 2022 році

Найкраще інтерв'ю:

  • Галина Бабій — ведуча програм, продюсерка «UA:Українське радіо»;
  • Тарас Петрів — медіаексперт, президент Фундації «Суспільність»;
  • Алла Федорина — одна із засновників і координаторка ГО «Сумський пресклуб», медіаекспертка і медіатренерка Інституту демократії імені Пилипа Орлика, доцентка кафедри журналістики та філології Сумського державного університету;
  • Aнтон Семиженко — журналіст, керівник англомовної редакції видання «Бабель»;

Найкращий репортаж:

  • Маріана Вербовська-Тузяк — незалежна журналістка, стипендіатка програми для молодих дослідників Fulbright Research and Development Program 2020-2021 в Центрі кліматичної комунікації при Університеті Джорджа Мейсон;
  • Вікторія Єрмолаєва — ведуча, редакторка, членкиня правління «Громадського радіо»;
  • Mаргарита Тулуп — журналістка-фрілансерка;
  • Інна Гадзинська — медіатренерка, журналістка видання Texty.org.ua;

Найкраще новинне висвітлення резонансної події: 

  • Oльга Вакало — головна редакторка віжн-радіо РАДІО НА ДОТИК;
  • Oлена Ремовська — журналістка та телеведуча, «Суспільне мовлення»; 
  • Настя Іванців — журналістка видання Лівий Берег - LB.UA;
  • Наталія Стеблина — аналітикиня Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, професорка кафедри журналістики та соціальних комунікацій ДонНУ імені Василя Стуса;

Найкраща аналітика:

  • Максим Опанасенко — медіатренер, редактор програми «Наші гроші з Денисом Бігусом»;
  • Павло Новик — журналіст, «Харківський антикорупційний центр»;
  • Олена Лівіцька — журналістка сайту соціальних новин Перший;
  • Тетяна Строй — журналістка, медіаекспертка, виконавча директорка Донецького пресклубу;

Найкраще розслідування:

  • Анна Андрієвська — журналістка, розслідувачка, співавторка документальних книг про анeксію Криму, «Радіо Свобода»;
  • Наталія Виговська — медіаекспертка, кандидатка наук із соціальних комунікацій, координаторка регіональної мережі Інституту масової інформації;
  • Тетяна Кузнецова — професорка, докторка наук із соціальних комунікацій факультету журналістики НУ «ОЮА»;
  • Любов Василик — докторка наук із соціальних комунікацій, завідувачка кафедри журналістики Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, медіаекспертка Інституту демократії імені Пилипа Орлика;

Найкраща публіцистика:

  • Альона Романюк — медіаекспертка, фактчекерка, засновниця проєкту «НотаЄнота», головна редакторка проєкту «По той бік путінської брехні», ексголовна редакторка проєктів «По той бік новин», «По той бік пандемії», авторка влогу про маніпуляції «По той бік інфи», викладачка Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка;
  • Павло Мірошниченко — радіожурналіст, доцент кафедри журналістики Запорізького національного університету;
  • Анна Цигима — режисерка, документалістка, «Лабораторія журналістики суспільного інтересу»;
  • Оксана Расулова — журналістка «Бабель»;

Склад Журі у 2022 році

Найкраще інтерв'ю:

  • Христина Коціра — журналістка, hromadske;
  • Богдан Логвиненко — журналіст, засновник Ukraїner;
  • Андрій Яніцький — журналіст, директор Центру журналістики Київської школи економіки, ведучий на espreso.tv;

Найкращий репортаж:

  • Отар Довженко — головний редактор «Детектор медіа», співзасновник LongDog Media;
  • Ігор Балинський — медіаексперт, редактор, викладач, керівник дослідницької програми «Львівського медіафоруму», співзасновник видавництва репортажної та документальної літератури «Човен»;
  • Інна Білецька — шеф-редакторка редакції розслідувань Суспільне мовлення;

Найкраще новинне висвітлення резонансної події:

  • Настя Станко — журналістка, hromadske;
  • Марічка Паплаускайте — шеф-редакторка онлайн-журналу Reporters., співзасновниця групи видань The Ukrainians, репортерка, редакторка, медіатренерка;
  • Данило Мокрик — журналіст Bihus.Info, автор ютюб-блогу MokRec;

Найкраща аналітика:

  • Зоя Красовська — аналітикиня, ГО «Львівський медіафорум»;
  • Федір Сидорук — медійний експерт, в минулому головний редактор програм «Знак оклику» та Слідство.Інфо і редактор програми «Схеми» («Радіо Свобода»);
  • Євгенія Моторевська — головна редакторка hromadske.ua;

Найкраще розслідування:

  • Олег Хоменок — медіатренер, старший радник із питань медіа Internews Network, член Ради директорів GIJN – Глобальної мережі журналістів-розслідувачів, член Наглядової ради конкурсу «Честь Професії»;
  • Володимир Торбіч — головний редактор Агенції журналістських розслідувань Четверта влада;
  • Олександра Губицька  — співредакторка Наші гроші. Львів;

Найкраща публіцистика:

  • Андрій Куликов — співзасновник Громадське радіо, голова голова Комісії з журналістської етики, член Наглядової ради конкурсу «Честь Професії»; 
  • Анна Бабінець — головна редакторка Слідство.Інфо;
  • Зоя Казанжи — медіаекспертка, журналістка.

30 червня «Честь Професії» оголосить про офіційний старт прийому робіт та розповість більше про нюанси цьогорічного конкурсу.  

У 2021 році у номінації «найкраще інтерв'ю» перемогу здобув Роман Кравець з «Української правди», спецприз за «найкраще інтерв’ю» для локального медіа дістався Олені Лівіцькій, «Сайт соціальних новин «Перший», у номінації «найкращий репортаж» перемогли Христина Коціра і Богдан Кутєпов, hromadske, у номінації «найкраще новинне висвітлення резонансної події» перемогла Вероніка Мелкозьорова, NBC News, спецприз для локального медіа в цій номінації присуджено Марині Пітиляк, «Перший Західний».

Повний список переможців за посиланням.

Ілюстрація: «Честь Професії»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3586
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду