На конкурсі «Честь професії» запровадили спецномінацію «Сльози окупанта»

На конкурсі «Честь професії» запровадили спецномінацію «Сльози окупанта»

11 Липня 2022
948
11 Липня 2022
12:07

На конкурсі «Честь професії» запровадили спецномінацію «Сльози окупанта»

948
Журі оцінюватиме використання нестандартних методів у викритті та фіксації російських військових, їхніх злочинів, а також злочинних дій колаборантів.
На конкурсі «Честь професії» запровадили спецномінацію «Сльози окупанта»
На конкурсі «Честь професії» запровадили спецномінацію «Сльози окупанта»

У рамках конкурсу професійної журналістики «Честь професії»  запровадили спецномінацію  «Сльози окупанта» від Bihus.Info.

Проєкт журналістських розслідувань Bihus.Info створив спеціальну номінацію для того, щоб відзначати журналістів, які використовують інноваційні підходи у перешкоджанні ворогу на інформаційному фронті.

Критерії оцінювання робіт:

  • використання нестандартних методів у викритті та фіксації російських військових, їхніх злочинів, а також злочинних дій колаборантів;
  • креативна подача матеріалу;
  • позитивний вплив на емоційний стан української аудиторії.

До спеціальної номінації «Cльози окупанта» журналісти можуть подати той самий матеріал, що й до однієї з основних шести номінацій конкурсу «Честь професії». Також можна подавати матеріал лише до цієї спецномінації.

Важливо: Кількість матеріалів від одного автора не може перевищувати 3.

Журі спеціальної номінації «Сльози окупанта»:

Роботи, які претендуватимуть на отримання спеціальної номінації, прийматимуть до 20 липня 2022 року.  

7 липня конкурс «Честь професії» оголосив старт прийому журналістських матеріалів, які можна подати у шести основних номінаціях. Дедлайн прийому матеріалів  20 липня.

Більше інформації щодо участі у конкурсі можна знайти на сайті конкурсу. Склад відбіркової комісії та членів журі 2022 року — за посиланням.

У 2021 році у номінації «Найкраще інтерв'ю» перемогу здобув Роман Кравець з «Української правди»; спецприз за «Найкраще інтерв’ю» для локального медіа дістався Олені Лівіцькій, «Сайт соціальних новин "Перший"»; у номінації «Найкращий репортаж» перемогли Христина Коціра і Богдан Кутєпов, hromadske; у номінації «Найкраще новинне висвітлення резонансної події» перемогу здобула Вероніка Мелкозьорова, NBC News; спецприз для локального медіа в цій номінації отримала Марина Пітиляк, «Перший Західний».

Повний список переможців у 2021 році  за посиланням.

Загальнонаціональний конкурс професійної журналістики «Честь професії 2022» став можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку USAID - US Agency for International Development, що була надана через проєкт «Медійна програма в Україні», який реалізує міжнародна організація Internews.

Ілюстрація: конкурс «Честь професії»/Facebook

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
948
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду